Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Azért ez már nem túlzás, hogy...

Azért ez már nem túlzás, hogy így beszéljen valaki az anyósával?

Figyelt kérdés

Hétvégén úgy volt,hogy kijönnek hozzánk a nővéremék, de a sógorom variált,hogy neki nem jó, és anyukámmal beszéltek telefonon, és elkezdtek azon vitázni,hogy kinek mikor jó, aztán végül annyira felbosszantotta anyukámat,hogy azt mondta neki,hogy akkor ne jöjjenek, és a sógorom erre azt mondta,hogy idézem "akkor a k***a anyádat te mocskos komcsi" és letette a telefont.

(egyébként nincsenek tegezőviszonyban sem, de ez a legkevesebb -édesanyámat meg kommunistának tartja mert nem értenek egyet a politikai nézeteikben-, sem.)

Nem mondom,hogy felhőtlen kettőjük viszonya, de ez már nagyon durva volt szerintem, azóta egyébként nem kerestük egymást, de ez már engem is felháborít, szóval legyen az ő konfliktusuk, de ami sok az sok.


2015. márc. 30. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Es a feleseg ezt elturi? Hogy a sogor az anyjaval igy beszel?

A baj az, hogy szerintem a novereddel is igy beszel, sot mindenkivel aki megengedi neki. Csakis igy tud "nyerni" egy vitat, vagyis raeroszakolni az akaratat valakire. En lennek anyos, en hozzam nem jonne. Ugy latszik az anyos lanya tojik ra, hogy anyjaval hogy beszelnek.

2015. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Írtam a nővéremnek facebookon, kérdeztem,hogy hallotta e mondta,hogy igen, megkérdeztem,hogy mit szól és látta de nem válaszolt.

Korábban nem fordult elő ilyen,hogy így beszéljen pl. anyukámmal.

2015. márc. 30. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem, hogy most egy kis rokon szunet lesz, nem lesz egy kis darabig latogatas.
2015. márc. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Boyka01 válasza:
Kevés ember van,aki ennyire utálja az anyósát mint én, de azért ez már durva. Én pusztán a korkülönbség miatt sem tudnék így beszélni vele. De azért néha szívesen elküldeném a büdös k***a anyjába.
2015. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Hozzám többé be nem tenné a lábát, az fix. A nővéred meg egy suttyó, ha ezt eltűri...
2015. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez azé durva...


Én senkinek nem mondanék ilyet, nem hogy a párom édesanyjának, aki legyen bármilyen is, nyilván családtag, el kell viselni egymást...


De azért az is fura, ha egy családban nincs tegeződés, ez is sokat elárul a viszonyukról...

2015. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért elmondhatnád anyukádnak, milyen csúnya dolgokat csináltak a a komcsik régen, hátha változtat a politikai nézetein és ez lesz a boldog rokoni kapcsolat titka.
2015. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!