Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem túlzás ez egy kicsit egy...

Nem túlzás ez egy kicsit egy testvértől?

Figyelt kérdés
Múltkor átmentünk nővéremhez. Kivette a kocsijából a kosarát, majd felém nyújtotta és mondta hogy vigyem. Mondtam neki, hogy nálam is van cucc, ne csicskáztasson. Erre neki állt fel még jobban. Utána elvitt pár utcányira, mert neki is arra volt dolga. Közben ezt mondta: Örülhetnél hogy hozlak viszlek. Mit ne mondjak, ezek után én már szóba sem akarok vele állni. Most tanulok vezetni, és azt veszem észre hogy próbál engem idegesíteni. Alig visz valahova, busszal, vonattal járok. Ő meg ugráltat, csináljak ezt-azt, de már azt is befejeztem és ő van idegileg ki.
2015. jan. 12. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtök viselkedése túlzás.
2015. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyen gyerekesek vagytok...
2015. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Múltkor átmentünk nővéremhez"

Ebből azt feltételezem, hogy külön laktok.


Ez esetben, ha külön laktok, miért kéne neki vinnie téged akárhova?

Járj csak busszal. Én is azzal járok. :)

2015. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azért mentünk együtt, mert itthon volt nálunk és ő mondta elvisz. De mint írtam amúgy busszal, vonattal járok.
2015. jan. 12. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
A te viselkedésed túlzás.
2015. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Ja, szóval ő tegyen szívességet - mert ha arra megy, ha nem, ha ő ajánlja fel, ha nem, akkor is szívesség, hogy elvisz, de te arra nem vagy képes, hogy vigyél egy kosarat? Oké, ha tényleg a füleden is lógtak már szatyrok, mondhattad volna, hogy "bocs, nincs szabad kezem" de te rögtön ugrottál, mint egy kis majom és bunkóztál... hát szánalmas vagy, ha még neked áll feljebb. :D
2015. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!