Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kidobhatnak jogilag az anyósomék?

Kidobhatnak jogilag az anyósomék?

Figyelt kérdés

A feleségemmel és a 3 fiammal albérletben éltünk. Vettünk egy házat a családaink közelében az ország másik végén és pénzhiány miatt a felújítást félbe kellett hagynunk. Kb másfél hónapja az anyósom felajánlotta hogy költözzünk hozzájuk mert úgy megmarad az albérlet pénz és a rezsinek is csak a felét kell fizetni illetve közel leszünk a házhoz hogy tudjuk újítani.

Kb 1 hónapja el is költöztünk, fölmondtam az amúgy jól fizető munkahelyemen a gyerekeim új iskola nekem új munkahely stb. Most benyögte az anyósom hogy zavarjuk őket (plusz mindenféle igaztalan vád) és keressünk albérletet mert mennünk kell. Sajnos az itteni fizetésemből nem tudnánk biztonsággal megélni, gyerekeimnek új suli stb. Nem tudom mit tegyek egyszerűen nem vagyok most abban az anyagi helyzetben hogy elköltözzünk. Kirakhatnak minket? Csak a tavaszt szeretném megvárni ( egyébként is arról volt szó hogy addig maradunk) hogy beköltözhetőre rakjam a házat. Ideiglenesen be vagyunk hozzájuk jelentkezve.



szept. 8. 19:27
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Lakva. Lakva ismerik meg egymast
tegnapelőtt 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem ismerős. Azt meg nem értem miért kell lepontozgatni, mindenki csak a véleményét írja le. Jól kellett ismerniük egymást, olyan jó esetben nincs, hogy valaki 1 hónap után kirúgja az unokáit. Még ha az érthető is lenne, ha valaki nem kedveli a menyét. Szerintem ebben az esetben rossz lehetett a kapcsolat előtte is, csak azt nem értem akkor miért ajánlja fel a segítségét, tudta, hogy 3 gyerekkel mennek oda nem? Nem kellett volna akkor az elején sem befogadni őket.
tegnapelőtt 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
48%

52


Érdekes, ha nem ismered a mondast.... De gondolkozz el rajta, mit jelenthet.

tegnapelőtt 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Továbbra is úgy gondolom, ha nem stabil egy kapcsolat, vagy egyenesen rossz, akkor nem ajánlom fel a segítségemet, ha pedig jó a kapcsolat, akkor ilyen nem fordulhat elő, hogy kidobom a saját családom. Csak magamból indulok ki, mi is laktunk nagyanyáméknál és el sem tudnék ilyet képzelni. Nyilván van valami, amit a kérdező nem mond el, mert egy nagymama ilyet nem csinál normális esetben.
tegnapelőtt 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!