Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A férjem húga tönkreteszi a...

A férjem húga tönkreteszi a családot, de miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy húga, nevezzük Krisztának. Kriszta 27 éves és semmit nem csinál azon kívül, hogy a családot tönkreteszi.

Drogozik, piál, hazudozik és nem dolgozik. Mármint hazudik, hogy dolgozik miközben nem. Anyósom már rég levette volna róla a kezét, de apósom mindig megsajnálja és csak kifizetik újra az albérletet, és egy újabb hónapot fizetnek neki. Ez megy lassan 10 éve. Rendőrségi ügyek, balhék, verekedések stb.

Ha nem anyósomékat nyírja akkor a férjemet kezdené. Na viszont itt jön a másik dolog. Gondolom nem meglepő, hogy engem utál, az életünkre borzasztóan irigy.

Sok minden volt már, de 4 hónapja kért volna a férjemtől 1 milliót, mert valakinek tartozik és hát anyósoméktól nem tud kérni.

A férjem se hajlott rá, de én egyenesen megmondtam, hogy nem engedem. Fenyegetőzött, éjszaka részegen jött a házunk és és ordibált. A rendőrséget rá hívtam és úgy vitték el.

Azóta a helyzet ugyanaz, vagy rosszabb. De mivel tudja, hogy mindig kihúzzák a szarból soha nem fog változni,mert biztosra veszi, hogy bármit csinálhat nincs következménye.

Mi az incidens óta egyszer találkoztunk vele. Anyósom panaszkodik folyamatosan, nagyon sajnálom őt emiatt.


júl. 14. 09:41
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
40, nagyon sajnálom!
aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Koszonom szepen.
aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!