Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A férjem húga tönkreteszi a...

A férjem húga tönkreteszi a családot, de miért nem tesz senki semmit?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy húga, nevezzük Krisztának. Kriszta 27 éves és semmit nem csinál azon kívül, hogy a családot tönkreteszi.

Drogozik, piál, hazudozik és nem dolgozik. Mármint hazudik, hogy dolgozik miközben nem. Anyósom már rég levette volna róla a kezét, de apósom mindig megsajnálja és csak kifizetik újra az albérletet, és egy újabb hónapot fizetnek neki. Ez megy lassan 10 éve. Rendőrségi ügyek, balhék, verekedések stb.

Ha nem anyósomékat nyírja akkor a férjemet kezdené. Na viszont itt jön a másik dolog. Gondolom nem meglepő, hogy engem utál, az életünkre borzasztóan irigy.

Sok minden volt már, de 4 hónapja kért volna a férjemtől 1 milliót, mert valakinek tartozik és hát anyósoméktól nem tud kérni.

A férjem se hajlott rá, de én egyenesen megmondtam, hogy nem engedem. Fenyegetőzött, éjszaka részegen jött a házunk és és ordibált. A rendőrséget rá hívtam és úgy vitték el.

Azóta a helyzet ugyanaz, vagy rosszabb. De mivel tudja, hogy mindig kihúzzák a szarból soha nem fog változni,mert biztosra veszi, hogy bármit csinálhat nincs következménye.

Mi az incidens óta egyszer találkoztunk vele. Anyósom panaszkodik folyamatosan, nagyon sajnálom őt emiatt.


júl. 14. 09:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
87%
A nevelésben valamit anyósodék nagyon elcseszhettek. Nem lesz valakiből csakúgy drogos. Gondolom a férjeddel ellentétben ő kevesebb figyelmet kapott és megtörtént a baj. Az apósodnak meg lehet ezért van lelkiismeretfurdalása
júl. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
33%

31, hulla mindegy, azon nem lehet változtatni már, max terápiával segíteni és felderíteni az okokat.

Anyám is a semmiből lett narkós, a nagyszüleim nem rontottak el semmit és apukám sem gondolnám, hogy olyan nagy traumát okozott neki. Egyszerűen ehhez volt kedve.

Más kérdés, hogy anyámmal kb csak a szintén narkós öcsém foglalkozik, mert együtt laknak. Pedig neki sem volt traumája vagy gyerekkori nyavalyája.

júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
56%
A semmiből nem lesz valaki narkós, 32-es, csak azt te nem tudod. Nem voltál ott. Nem kedv kérdése, ép lelkületű ember nem áll bele a keménydrogokba, mert az hiánylefedésre való.
júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
19%
Ott voltam. Apám is ott volt, együtt nőttek fel. Mamám is ott volt. Nekik hiszek. Anyám simán csak így szórakozik. Nem kell ehhez indok.
júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
33%
Ott voltál anyád gyerekkorában? Azta, micsoda időutazás!
júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
19%
Akkor voltam ott, amikor kezdte, te agyoniskolázott szerencsecsomag. Semmi baja sem volt, egyszerűen unta magát és kellett neki a szórakozás.
júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
72%
Az, hogy elkezdte, annak gyerekkori előzményei vannak. Amúgy meg egy anya és háziasszony nem ér rá unatkozni.
júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
19%
37, te figyelj már, a te anyád, a te családod vagy az enyém? Mit okoskodsz itt? Komolyan nem értem az ilyen gyökér mindent jobban tudókat, mint te.
júl. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
amit tehetsz mar megtetted. semmikeppen es soha ne adjatok neki egyetlen fillert sem. az hogy anyosodek hogyan dontenek rola nem a te problemad, fuggetlenitsd magad el ettol. Nem kell beengedni, szoba allni vele es kesz.
aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
86%

az en fiam 15 evesen lett diagnosztizalva mint skizofrenias, amikor a hangokat kezdte hallani. 16 evesen kezdett fuvezni. 18 evesen elkoltozott a sajat lakasaba a sajat jovedelmebol, akkor kerult olyanokkal ossze akik belvittek a nehez drogokba is. A hivatasos sport karrierje elment es o tudatosan a drogot valasztotta. a kerdesunkre hogy miert ? az volt a valasz, mert ez alegjobb erzes a vilagon es az en eletem senkinek semmi koze hozza.

19 evesen halt meg. nem fogadta el a rehabilitacios lehetoseget, nem volt hajlando szedni kezdettol a betegsegere a gyogyszereket sem. es eroszakkal senkit nem lehet kenyszeriteni hogy barmilyen addictiont abbahagyjon ha o nem akarja.

aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!