Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Zavaró rokonnal hogy birkozzak...

Zavaró rokonnal hogy birkozzak meg?

Figyelt kérdés

Kérlek ne iteljetek el. Valami oknál fogva gyerekkorom óta irtozom a kövér emberektől. Nem tehetek róla, rosszul érzem magam a közelükben, latvanyuktol. Nem tudom.

3 hete a páromhoz költöztem aki viszont még a szüleivel él. És a páromnak van egy bátyja, akinek van egy felesége. És ő kövér, nagyon nagyon. Ugye a párom anyukájaval nagyon jóban van, gyerekeik is vannak és 2 naponta itt vannak medencézni. Egyszerűen nem tehetek róla de kikészít a látványa. És itt vannak egész nap.

Nem tudom mit csináljak, hogy hogyan tudnám ezt az egészet jól kezelni.


júl. 12. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

De milyen tippeket vársz? Ha nincs pénzetek különköltözni, akkor adj hálát, hogy befogadtak ezek az emberek, akik nem is a te családod. Ha jön a kövér rokon, vonulj külön, hogy ne lásd. Amúgy te nem dolgozol? Mert ha pl. du 6-kor érsz haza, akkor a hátralévő pár órában siman el tudsz vonulni úgy, hogy ne lásd. Zuhanyzol, tornázol, vacsorázol, és addig sem a medence körül vagy, ahol a kövér rokon.


Ha ez valami iszony, akkor bátran keress fel egy szakembert.

júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Itt nem a rokon a zavaró, hanem te. Ha a párod anyja vagy bármelyik rokona észre veszi rajtad az undort a nő iránt, már nagyon kell kell gondolkodnod rajta, mit csinalj: a párod anyja meg kér majd, hogy koltozz el.
júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a rákért nem tudtok külön költözni? Két felnőtt, dolgozó ember ki tud venni egy lakást. Ja, hogy se felnőttek, se dolgozók nem vagytok, csak egyszerűbb volt a szülők nyakára költözni. Gratulálok.
júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%

Hogy hogy hogy birkózz meg???

Ha ennyivel nagyobb és erősebb a csaj nálad, inkább sehogy ne birkózz vele, mert rád ül és összetőr.

Jobban jársz ha inkább benyalsz neki. :P

júl. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mégis mit tudnál tenni? Vagy költözz el (akár a saját szüleidhez), vagy próbáld meg szakember segítségével kikezelni magad ebből a fóbiából, vagy szenvedj tovább. De nem értem mit hesszesz náluk egész nap, menj dolgozni inkább.
júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
Ideje lenne felkeresni egy pszichológust. A pszichológust nem egy sátán teremtette lény ahogyan azt sokan gondolják, hanem egy szakember, aki segít feltárni a problémáid eredetét és rávezet, hogy hogyan szabadulhatsz meg tőle. Tehát jó eséllyel rájönnél, hogy mi okozza a kövérek iránti undorod és tudnál dolgozni ellene.
júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiába törölteted én is leírom még 1x, voltmár, unalmas vagy. Nezegesd magad a tükör előtt ha te annyira csodaszép vagy..
júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!