Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Zavaró rokonnal hogy birkozzak...

Zavaró rokonnal hogy birkozzak meg?

Figyelt kérdés

Kérlek ne iteljetek el. Valami oknál fogva gyerekkorom óta irtozom a kövér emberektől. Nem tehetek róla, rosszul érzem magam a közelükben, latvanyuktol. Nem tudom.

3 hete a páromhoz költöztem aki viszont még a szüleivel él. És a páromnak van egy bátyja, akinek van egy felesége. És ő kövér, nagyon nagyon. Ugye a párom anyukájaval nagyon jóban van, gyerekeik is vannak és 2 naponta itt vannak medencézni. Egyszerűen nem tehetek róla de kikészít a látványa. És itt vannak egész nap.

Nem tudom mit csináljak, hogy hogyan tudnám ezt az egészet jól kezelni.


júl. 12. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Menj oda hozzá és mond meg neki: Miért nem fogsz le?
júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Külön kellett volna költözni.


De a kövér rokont csak nem fogják miattad kerülni.

júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunko lenni vele de nem tudom mit csináljak.
júl. 12. 21:41
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyire irtózol egyes embertípusoktól, hiba volt egy másik családhoz beköltözni. Költözzetek el, béreljetek külön lakást. Azt megsem mondhatod a párod anyjának, hogy járjon oda kevesebbet a másik fia meg a családja.
júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elköltöztök, ennyi 🤷🏼‍♀️. Azt nem mondhatod meg, hogy a saját házába az anyósod ne engedje be a menyét. Ha ennyire irtózol tőle, mert kövér, akkor nincs más, kerestek egy albérletet.
júl. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltál arra, hogy le kéne ásni, honnan indul a kövér emberek iránti iszonyod?

Oké, az ember gondol magában valamit a kövérekről, a tetováltakról, a színes hajúakról, meg úgy bármiről, ami a standard-tól eltér. De magában, max. A legeslegbozalmasabb kapcsolataiban kibeszéli. De hogy ország világ elé kiírni? Ezzel rengeteg munkád lesz.

Mégis mi az, ami eszedbe jut elsőnek a kövérekről?

júl. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer már kérdezted ezt, akkor szétszedtek a válaszadók, remélem, most is szét fognak. Magadat kéne kezeltetni, hogy ennyire a külsőségek alapján itélsz meg valakit. Mi lesz, ha a gyereked elhízik? Utálni fogod?
júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem tudunk külön költözni még. Nem véletlenül költöztünk ide.


Nem tudom miért van ez az iszonyom.

júl. 13. 08:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Attol felsz, tudat alatt, te is ennyire kover leszel, akkor nem fognak szeretni, mit fognak szolni hozzad. Ezzel a gondolattal, ami a mindenaron valo megfelelesrol szol es a “nem vagyok eleg jo” kerdeskorrol, kene kezdeni valamit. Ha meg nem eszel esz nelkul mindent ossze, nem fogsz meghizni. 🤫😉
júl. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, mit csinálj? Mondjuk költözz el :D Ez miért nem opció??? Ja, persze, könnyebb máshoz becuccolni, mint külön élni, mint a felnőttek.
júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!