Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Milyen módszerrel tudhatom...

Milyen módszerrel tudhatom meg,hogy az apám vérszerinti gyermeke vagyok-e vagy sem? És ha nem vagyok az,hogyan deríthetem ki ,hogy kicsoda az igazi apám? Milyen módszerek léteznek erre?

Figyelt kérdés
Ez a gondolat akkor merült fel bennem,mikor apám és a mostoha anyám úgy döntöttek,szeretnének egy közös gyermeket viszont ez 2- év próbálkozás után sem jött össze nekik,így egy lombik program mellett döntöttek,miútán túl lettek a vizsgálat fázison kiderült,hogy az apám eredményei nem valami jók.Nem mondom hogy szörnyűek,de azt sem,hogy bíztatóak,alacsonyabbak voltak az eredményei,mint amennyiknek lenniük kellett volna,ebbe viszont valószínüleg az is belejátszhat hogy mivel apám már a 40-es évei legvégén jár,így a kora előrehaladtával csökken a nemzőképessége,de viszont egy későbbi vizsgálat szerint kiderült,hogy apámnak kólibaktériumos fertőzése volt amit valószínűleg átadhatott a mostoha anyámnak,lehet ezért nem jött össze a bébi,ugyanis ez szintén hatással van a nemzőképességre,és ráadásul lehetséges hogy több éven át élt a fertőzéssel de mivel nem voltak tünetei így nem tudott róla.A másik ok ami miatt ez felmerült bennem az az,hogy a vérszerinti anyám egy fogalmazzunk úgy hogy egy szajha volt,ha nem csal az emlékezetem,apám állítása szerint ő már készült volna lapátra tenni az anyámat, mivel nem akart megfoganni egy gyerkőc amikor kiderült,hogy anyám terhes velem,de majd még megkérdezek közeli családtagokat ezzel kapcsolatban,hogy biztosan ez volt-e a sztori,plusz nem vagyok tisztában a részletekkel,hogy hogyan jöttek össze stb.Azt viszont biztosan tudom,hogy anyám és apám közt nem volt szerelmi kapcsolat hála istennek.Ismervén anyámat,az jutott eszembe,hogy mi van ha félrelépett valakivel amiről apám egyáltalán nem tudott,teherbe esett és mivel tudta,hogy apám gyereket akar így azt mondta apámnak hogy tőle esett teherbe.Én ezt egy lehetséges forgatókönynek találom,de kíváncsi vagyok,igaz e az elméletem. Tudom,milyen az apám,és biztos vagyok benne,hogy nem fogja beleegyezését adni abba,hogy nyál vagy vér mintát vegyenek tőle egy DNS vizsgálathoz amit megértek.De akkor mégis milyen más módszerrel tudhatom meg,hogy én tényleg az ő gyermeke vagyok-e? És ha nem,hogyan deríthetem ki,hogy kicsoda az igazi apám?

júl. 12. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hajszál is játszik. Hacsak apád nem kopasz, akkor valahol csak van. Párna pl.
júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%
Ja, levágod apád hajszálát és csak úgy beviszed a genetikai vizsgálóba mindenféle engedély nélkül.. Ahogy azt Móricka elképzeli.
júl. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!