Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonod mikor és mivel sértett...

Rokonod mikor és mivel sértett meg a legjobban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 17:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Igazából többszöri eset van, lényege ugyan az, próbáltam érdeklődni irántuk, hogy vannak és válaszra sem méltattak...
2022. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Drakula ***** válasza:
81%
A fejemre ejtett egy tányért.
2022. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Szüleim

A páromat cseszegették!

2022. júl. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Anyám férje, jó pár évvel ezelőtt 1.Kimondta, amit mindig is tudtam, hogy én tettem a Mamamat a sírba (ő mondta így) . Tisztában vagyok vele, hogy nagyban hozzajarultam a halálához, de fájt hallani, főleg, hogy sem anyám, sem a nagynenem nem szólt egy szót sem, vagyis ők is így gondolják

2.Mikor náluk voltam (anyunal és nála), számon kérte a kaja árát, amit ,,zabaltam ", illetve az áramot, amit wc és furdo használatakor fogyasztottam.

2022. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Drakula ***** válasza:
55%

4- Miben halt meg az anyád?

Valamiért azt érzem hogy nem a te hibád.

2022. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Engem a nagybácsikám sértett meg mert egyik esküvöben részegen poénból minden ok nélkül leütött de ugy hogy eszméletemet vesztettem
2022. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Az évek óta nem dolgozó sógornőm odavágta nekem, hogy "neked nincs meg az igényed a munkára?" (azért, mert 5 hónapig munka nélkül maradtam a covid kezdetén) Persze az szerinte természetes, hogy ő nem dolgozik egyáltalán...
2022. júl. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%

Drakula

Hogyan erezhetned, mikor az a nehany mondatot sem sikerult ertelmezni...🤦🏼‍♀️

2022. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Drakula ***** válasza:
65%

Mit nem sikerült értelmeznem?

Amit írtam azért irtam mert elég sokan vannak akik elhitetik egy gyerekkel hogy valami olyasmi az ő hibája amiért valolyában a felnőttek a hibásak, csak nem akarják be ismerni maguknak.

Főleg az olyan amelyik a wc-é használatért képes pénzt kérni a halott felesége gyerekétől.

2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Drakula ***** válasza:
59%

Ez a " hozzajarultam a halálához," szöveg is azt vázolja fel elöttem hogy nem ő okozta a halálát, csak felelősnek érzi magát e téren.

Sokan vannak igy.

2022. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!