Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen praktikákkal lehet...

Milyen praktikákkal lehet visszacsábítani egy megcsalt és sértett nőt?

Figyelt kérdés
Mindezt 8 év kapcsolat után.
2010. aug. 3. 23:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
te csaltad meg?
2010. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szerinted ki?
2010. aug. 3. 23:18
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Kasztrald magad.
2010. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Apukádat esetleg?
2010. aug. 3. 23:21
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

a bizalmát kell visszazerezni. Éppeszű nőnél ez már lehetetlen. Sajnos vannak nem éppeszűek, és gyakorlatilag mindig elkövetjük ugyanazt a hibát... visszafogadjuk az olyanokat mint ti. Csak akkor szerezd vissza, ha biztos vagy a dolgodban és tényleg őt akarod. Naív vagyok ugyhogy elhiszem hogy megbántad, az egyetlen dolgot ezt vele is elhitetni, ameleltt hogy meg kell győznöd arról, hogy érdemelsz még egy esélyt, és megbízhat benned hogy nem rontod azt el.

És ha utána mégegyszer megcsalod, akkor valóban egy görény leszel.

2010. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én személy szerint nem tudnék megbocsátani, de amit hallottam és ez lehet rám is hatna h újra meg kell hódítani.Randizni mint régen magadba kell bolondítani újra mint a kezdetek kezdetén.De ha vissza is megy hozzád mindig a fejedhez vágná sztem(bár nem ismerem).Biztos h ez kell neked?Mondjuk te tudod..
2010. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Húú, ez nehéz dolog lesz! Virág, ígéret, h többet soha. De csak, ha tényleg komolyan gondolod! Azért 8 év hosszú idő, lehet annyira ragaszkodik hozzád, h elnézi, de lehet, ha nagyon szeret,vérig sértetted, és nem. Legyél kedves, érzékeny, lássa rajtad, h megbántad.
2010. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon megbántam.
2010. aug. 3. 23:37
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem lesz könnyű.

Ha igazán szeret (még mindig), akkor van esélyed, hogy megbocsát.

2010. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
....egyébként teljesen nőtől függ. Engem például a virág korántsem hat meg. jólesik úgy általában, de bocsánatkérésnek nem elég. Ez az újrameghódítás dolog nem hangzik veszett ötletnek, persze csak ha hajlandó rá. Készülj fel hogy meg kell alázkodnod. Vigyázz, emrt ha vaktába ígérgetsz az átlátszó. Ne ígérd le a csillagokat, maradj a realitás talaján. Jöhet avirág meg a csoki, de szerintem önmagában az borzalmasan kevés. NEm írtad hogy mennyi dieje nem vagytok együtt. Te ismered a nőt, ha romantikus alkat mehet egy szép levél neki, véletlen sem e-mail. Ha kevésbé romantikus, de legalább hajlandó veled beszélni akkor vidd el valahova sétálni, és beszélj vele. Mondj el neki mindent amit érzel, és teljesen taposd el a férfiúi büszkeséged mert amugy esélyed nincs. Ilyenkor a nő nem hibás, hanem tökéletes. Szerintem az egyetlen üdvözítő megoldás ha egy jó helyen jó időben mindent elmondassz neki amit érzel, amit akarsz, és amit adnál érte. A körítés mondom, nőre válogatja, ennyi idő alatt kiismerhetted annyira hoyg tudd minek örül.
2010. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!