Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Női esküvői cipőt milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női esküvői cipőt milyen praktikákkal kell bejáratni és mennyi idővel a nagy nap előtt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyilván ha fehér cipő, akkor nyári ruhához felveszed és használod.:)
2010. jún. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rám hallgatsz, amint megvan a ruhád, rögtön kezdj el cipőt keresni hozzá és mihamarabb bejáratni. Szerintem a lagzi előtt három hónappal legkésőbb legyen meg a cipőd, írom is miért:

1. nem fogsz mindennap abban tipegni, gondolom örülsz, ha hazaérsz munka után

2. miután feltörte a lábad egyszer, a sebeknek be kell gyógyulniuk, ami átlagosan 1 hét (nekem 2 szokott lenni)

3. nekem volt olyan cipőm, ami kétszer is feltörte a lábam és lehet, hogy sajnos, te is így jársz, akkor pedig újra hagyni kell, hogy begyógyuljon a lábadon a bibi, ez megint +1 hét

4. ki tudod tapasztalni mennyire kényelmes, maradhat-e az a Nagy Napon


Bejáratni pedig úgy tudod, hogy a lakásban mászkálsz benne.


Sok boldogságot!

2010. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Mi jártunk tánciskolába, én oda hordtam. Praktika nincs.
2010. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elvittem a cipészhez picit kitágítattni a fejét. Belekalkuláltam, hogy a melegben bedagadhat a lábam. Előtte pedig kb. egy héttel minden nap abban topogtam otthon. Nekem így nagyon kényelmes volt. De tényleg érdemes időben megvenni. Az utolsó ruhapróbádhoz egyébként is vinni kell. Persze, csak ha hosszú a ruha.
2010. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

-Hölgyem, néhány napig törni fogja a lábát a cipő,- mondja az eladó

-Rendben, akkor majd felveszem egy hét múlva,- válaszolja a szőke nő XD

bocsi, nem hagyhattam ki

2010. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó aranyos :D

Én a lakásban szoktam járkálni az új cipőimben, de bármennyiszer is törte fel vagy nem törte fel a lábadat, a lényeg, hogy néhány ragtapaszt akkor is vigyél magaddal az esküvőre a biztonság kedvéért, és számolj azzal is, hogy ha nyáron lesz az esküvő, a melegben az izzadás miatt sokkal könnyebben töri fel a cipő a lábadat még akkor is, ha már elvileg be van járatva. Én jártam már így. Kvázi rátapadt az izzadtság miatt a bőrömre, és a szegély feltörte a kis lábujjam előtti részt. Bár ezt el lehet kerülni, ha felveszel egy harisnyát, csak azt meg kinek van kedve hordani a 40 fokban...:S

2010. jún. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet furcsán hangzik és szatén cipőnél nem alkalmazható de egy vékony vizes zokni csodákra képes, a túl szűk a cipő. Néhány hónappal előtte már érdemes megvenni, és otthonra felhúzni (ha nem szoros és nem kell tágítani akkor harisnyával bejáratni), de nem utcára. Ahol feltör ott a lábadat le kell ragasztani, nekem az összes cipőm ami feltört az később is törte a lában ezért mindig leragasztom az adott helyet, pedig nem kínai cipőket veszek, mégis legalább a fele valahol töri a lábam.
2010. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! nos én vizes zoknit használtam jó pár alkalommal otthon esténként a gyönyörű Alfio Raldo bőrcipőmbe kb 3 héttel a lagzi előtt. mi lett az eredménye???? a vacsora után még valameddig rajtam volt és utána papucsra váltottam ugyanis 6 lábujjamon nem volt bőr....ledörgölte tisztára. majd be....tam annyira fájt....úgyhogy nekem nem jött be ez a praktika..Neked több sikert kívánok:)))
2010. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

pár alkalommal járkáltam benne a lakásban és az újasszony cipőben is

szerencsére nem törte fel egyik sem a lábamat, mondjuk hajbalban azért már nagyon fájt a lábam - az egyik barátnőm, pl. le is vette és úgy ropta a nagy napján

szerintem mindenféleképpen járkálj benne előtte 1-2 héttel otthon

2010. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én úgy teszteltem le, hogy bírni fogom-e a nagy napot a választott cipőben, hogy felvettem egy egész napos céges rendezvényre, ahol elég sokat kellett talpalni. így kiderült, hogy kényelmes-e a cipő, meddig bírom benne, ha töri a lábamat, hol kell leragasztani - biztos, ami biztos alapon. :) betörni csak úgy lehet szerintem ha használja az ember.

mondjuk én még így is mezítláb voltam a vacsi után. :)

2010. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!