Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen praktikákkal újítotok...

Milyen praktikákkal újítotok a kapcsolatotokon?

Figyelt kérdés
Minden téren egyre laposabb a kapcsolatunk és szeretném még egyszer, utoljára megpróbálni helyrehozni. Mit tehetnék?
2011. máj. 18. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
csere!
2011. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez is egy opció, megfordult már a fejemben, de adnék még egy esélyt a dolognak
2011. máj. 18. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Eljátszottuk újra az első randit :)
2011. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Ezt egy másik kérdéshez írtam, de szerintem ide is jó (nem azért, mert reklámozni akarom magam, csak miért írjam le 2X ugyanazt :D ).


Ha te vagy a nő:

"Meg ami még jó "trükk" szerintem a féltékennyé tevésen kívül, ha mindig tudsz újat mutatni. Egy új parfüm, kicsit más stílusú ruha, mint amit eddig hordtál, új hajszín esetleg sokat számít. De a szexben is jó, ha újítasz, kipróbáltok valami újat, vagy csak néha-néha felveszel egy combfixet, vagy amiben tetszel a párodnak... Vagy mondjuk egy kedves-vicces sms napközben, stb. "


De az is jó, ha újféle közös programokat szerveztek, elmentek ide-oda, esetleg megbeszéltek egy helyet+időpontot, és ott taliztok, mint egy randin.


Ha pasi vagy, ezek nagy része akkor is igaz lehet rád is (persze a combfixes rész annyira nem, de másban azért lehet újítani :D ), esetleg apró kedveskedések, pl. virág, vagy vidd el vacsizni a párod, stb.


Sok sikert!

2011. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem meg az a véleményem, ha egy fiatal pàrkapcsolatban ùjitani kell, akkor ott màr baj van.

Viszont még annyit megtehettek, hogy azt próbàljàtok ki, amit mind2-en hiànyoltok az életetekbõl.Együtt kell megbeszélnetek, hogy vajon a màsik fél is akar-e ùjitani.

2011. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!