Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen praktikákkal lehet...

Milyen praktikákkal lehet visszacsábítani egy megcsalt és sértett nőt?

Figyelt kérdés
Mindezt 8 év kapcsolat után.
2010. aug. 3. 23:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Én megbocsátanék, de soha többet nem engednélek az ágyamba. Ezzel együtt elhiszem, hogy megbántad, sőt, azt is el tudom képzelni, hogy a hűtlenek egy része tanul az esetből, és tényleg soha többé nem teszi meg. Nem ezzel a résszel van a baj, hanem hogy bennem végig motoszkálna, ha 5 perccel később jönnél, hogy hol voltál, mit csináltál, és mikor hagysz el egy másik nőért. Hiszem ugyanis, hogy a hűség döntés kérdése, ha te úgy döntesz, hogy abban a pillanatban fontosabb egy másik nő, akkor nem nem vagy szerelmes belém. Ha viszont nem vagy szerelmes, bármikor az lehetsz, és ha az ember szerelmes, akkor megy. Érted? Nem a d*gással van a baj, hanem azzal, hogy ha hiányzik valami a kapcsolatból (ezért megcsalsz), akkor bármikor megtalálhatod, és leléphetsz. Én meg nem vagyok hajlandó állandó rettegésben élni, mikor hagysz el.

Ráadásul ez egy idő után fokozottan nem vicces, mert huszonévesen az ember jóval könnyebben talál új pasit, mint pl. 30 felett. Tehát minél előbb elhagyom azt az embert, aki nem szerelmes belém 100%-osan, annál nagyobb esélyem van megtalálni az igazit.

Azt egyébként elhinném, hogy szeretsz, csak nem úgy szeretsz, ahogy engem szeretni kell. Márpedig az igazi szeretet nem az, hogy úgy szereted a párod, ahogy neked jó, hanem ahogy neki jó.


Egyébként egy ismerősöm egy hasonló "baleset" után megkérte a csaj kezét. A csaj igent mondott, de fél év múlva már nem voltak együtt. Mert megbocsátani meg tudott, felejteni nem.

2010. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

csak annyit fűznék hozzá, hogy engem is megcsaltak a 6 éves kapcsolatom 2. évében.

Nehezen ment, de megbeszéltük lezártuk.

Onnan minden szép és jó volt (tényleg?) bár rengeteget, de tényleg rengeteget szenvedtem.

DE SOHA nem vágtam a fejéhez a dolgot. Lezártuk, tiszta lap volt, és én sem szívesen emlékeztem rá.

SOHA nem került szóba, ez volt a megállapodás, ehhez szerintem egy intelligens (vagy önuralommal rendelkező?) ember tudja tartani magát.

Ja, és tavaly lelépett.

Úgyhogy TÖBBET SOHA nem leszek ilyen balf*sz!!!

2010. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
65%
nincs az a praktika, ami miatt képes lenne egy egészséges önbecsüléssel rendelkező nő, az ÁRULÓNAK megbocsátani. és NEM is érdemled meg... viseld a tetteid következményeit...
2010. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
48%

Szia!

Szerintem pedig van bocsánat. Mindenki hibázik az életben, csak itt ezt sokan elfelejtik. Tökéletes emberek nincsenek, te is hibáztál, de amint látom tanultál belőle és többet nem tennéd meg. Én azt vallom, hogy ilyen hibákra szükség is van, ebből tanulsz. Be kell bizonyítanod neki, hogy valóban bánod. A helyedben virágot küldenék neki ha romantikus típus, ha nem az akkor eszedbe se jusson, akkor inkább vegyél csokit vagy valamit, amit szeret és kézzel írt szép bocsánatkérő szerelmes levelet küldj neki. Remélem minden jól alakul és örülök, hogy beláttad, hogy hibáztál. 21/N

2010. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Ez csak a nőtől függ, hogy megbocsát-e? Én tutira nem tenném, de a legegyszerűbb ha elé állsz és elmondod amit most érzel. Vagy béke lesz, vagy nem.
2010. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy mi lett...
2010. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy én vagyok az a megcsalt és sértett nő. Nekem nem virágcsokorra meg bonbonra lenne szükségem, hanem a férfira. Hogy érezzem, hogy bízhatok benne, hogy érezzem a szeretetét, hogy érezzem, hogy ÉN kellek neki. Ha ezeket érezném, én visszacsábulnék. Persze a virágcsokor is jól esne, meg a meglepetés utazás, meg a romantikus borozgatás, szerelmes sms, de nekem az érzelmeimet kellene meggyőznöd ahhoz, hogy veled maradjak. Hasonló szituban vagyok, de sajnos az elcsábult fél hiába ismer 15 éve, nem találja a megoldást az engesztelésemhez.
2010. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Anzii válasza:
0%

Borzasztó rossz válaszokat kaptál, a legjobb amit tehetsz, hogy mindet elfelejted :)


A másik meg hogy már a kérdésben látszik a rossz hozzáállásod és épp ezért fogod elveszteni a nőt.


Próbálj kicsit jobban utánaolvasni a témának, de jobb helyeken, vagy beszélj olyan ismerősöddel pl, aki tudod hogy akár többször is megcsalta a nőjét és mégis évek/évtizedek óta együtt vannak boldog házasságban.

2010. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
72%
hát tényleg felejts el minden választ, mert anzii nagyon hasznos volt.:)
2010. aug. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
ha van esze a nőnek nem fogad vissza..
2010. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!