Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen praktikákkal lehet...

Milyen praktikákkal lehet visszacsábítani egy megcsalt és sértett nőt?

Figyelt kérdés
Mindezt 8 év kapcsolat után.
2010. aug. 3. 23:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%
A praktikák: vetkőzz meztelenre, szerezz be egy szöges korbácsot, és üsd a hátad véresre. Ezután borotváld le a fejedet, mint a szerzetesek. Tarts bűnbánatot, két hónapig csak kenyeret és vizet egyél. Tetováltasd a karodra jól látható helyre, hogy "megbántam, hogy megcsaltalak, juli (név tetszőlegesen behelyettesíthető), ezentúl mindig én takarítom a vécét". Heréld ki magad, és készíts belőle neki kakastökepörköltet. De szerintem mindketten jobban jártok, ha békén hagyod, és így neki is lesz idővel olyan párja, aki szereti őt.
2010. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem add fel. A filmsorozatokban talán lehetséges de a valóságban sajnos nem. Amúgy gratulálok jól elb* sztad a 8 éves kapcsolatodat. Az ilyen emberek miatt általánosítanak a nők. Köszönjük neked...
2010. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
14%
.
2010. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"Az ilyen emberek miatt általánosítanak a nők. Köszönjük neked..."


Csak nem a te kapcsolatodat is én tettem tönkre?

Elég egyszerű az érvelésed.

2010. aug. 3. 23:53
 15/30 anonim válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom , hogy ezt mondom, nem akarlak kiábrándítani, de nekem 4éves kapcsolatom menet tönkre megcsalás miatt, megbántam, visszaszereztem, az elején minden tökéletes volt,később bármi történt mindig a megcsalásomnál lyukadtunk ki, egy megcsalást nem lehet elfelejteni, előbb utóbb minden kapcsolatot kivégez.Mi még 3hónapot bírtuk, majd elváltunk.Azóta mindketten boldogok vagyunk, egymás nélkül.ÉN tanultam belőle, remélem te is.Minden jót!

M.

2010. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
74%
én sosem vetettem a párom szemére, csak később, úgy a negyediknél az ígéretét hogy többé nem teszi.
2010. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt már nem az elcsábítás ideje van, hanem a korrekt mondatoké és helyzeteké, nyilván ezek hiánya miatt áll elő ez a helyzet.

Mondd meg neki, hogy megbántad, és adjon még egy esélyt neked, a kapcsolatotoknak. Mondd el azt is, hogy tudod, hogy a megbocsátás neki milyen nehéz, mert tényleg megsértetted. Mondd el azt is, hogy vársz ameddig kell. És így is tegyél. Ha nem enyhül meg irányodba, akkor nincs mit tenni végleg elveszítetted. Türelmesnek kell lenned és szerintem egy kicsit magaddal is 'elbeszélgetned'.

2010. aug. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
24%

23.48 nem kell ez az ítélkező-bűnbakképző kispolgári pitiáner maszlag. aki a kérdezőt elítélheti -nyilván meg is teszi- az a barátnője.

a hajadra kenheted a morális prédikációdat, mert te meg nem tudsz emberközelien jegyzetelni.

2010. aug. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
Vannak nők akik könnyebben felejtenek. Én pl nem. Sosem állna vissza a bizalmam. Ha gyermek nem született a kapcsolatból, meg sem próbálnám helyre hozni.
2010. aug. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
72%

Erre nincs bocsánat... Legalábbis ha van esze a nőnek.

25/F

2010. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!