Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ennyire megszoktam volna az...

Ennyire megszoktam volna az egyedüllétet? F23

Figyelt kérdés
Most itt volt a fél rokonság ma és valahogy úgy éreztem,hogy lett volna egyedül lenni.Persze nem én beszélgettem velük hanem mamám meg nagybátyám amíg én a szobámba voltam.Valahogy egyáltalán nem éreztem azt,hogy nekem le kéne mennem.Alapból is olyan vagyok aki nem szereti a társaságot inkább elvan egymagába.Később csak feljött uncsitesóm,hogy kicsit próbálgassa a gitáromat amit én nem használok de akkor is ugyanezt éreztem meg azt is mikor megy végre le.Egyszerűen nem akarok már társaságba lenni csak egymagamba.

#család #rokonság #egyeüllét #társaság hiány
2020. dec. 26. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább a rokonság az, akik társasága nem kívánatos számodra?
2020. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem addig orulj, mig van mamad meg nagybatyad. Nekwm ők mar mind meghaltak, igy nem is jar hkzzabk semmilyen rokonsag. De persze megertelwk, hogy 23 evesen nem birod oket annyira. Ez total termeszetws, mas generacio.
2020. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Birom én őket meg mindig sokat röhögtünk régebben de valahogy nekem nem kell semmiféle társaság.

2020. dec. 26. 19:31
 4/6 Angel3000 ***** válasza:
49%
Szia! Nèha jó a magány, de az èremnek ket oldala van, túlzott magányosság fiatal korban hosszútávon nem èpp egèszsègesnek mondható. Remèlhetôleg ez csak egy átmeneti állapot. Sajnos a Korona virúsnak köszönhetjûk, hogy lassan megszokjuk a magányt, az elszigetelt èletmódot!
2020. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam ez nem átmeneti állapot. Amióta az eszemet tudom azóta mindig ilyen kis magányos fajta voltam.
2020. dec. 27. 07:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is magányos voltam világéletemben, a rokonaimmal meg nem olyan szoros a kapcsolat, de édesanyámékkal és a két nagyimmal szívesen beszélgetek szinte bármikor.

Szerintem is az a helyzet, hogy tudat alatt a rokonaid társaságát nem kívánod, de alapból amúgy magányos vagy.


20F

2020. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!