Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akik vér szerinti szülők...

Akik vér szerinti szülők nélkül...?

Figyelt kérdés

Akiket nem a szülei neveltek, nektek milyen gyerekkorotok volt?

Meg kaptátok azt a szeretetet és törődést amit általában azok akiket a saját szüleik neveltek?



2020. aug. 2. 01:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésed feltételezi, hogy a vér szerinti szülők szeretetben nevelik a gyereküket. Hát ez sokszor nem igaz...
2020. aug. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Nevelőapám gyerekkoromban mint a saját gyermekét úgy szeretett, nevelőanyám pedig mindig mindenért csak b.sztatott

Felnőttként pedig eléggé megváltozott mindkettejükkel a viszonyom negatív irányba, pedig semmi nem történt csak eltelt az idő annyi

2020. aug. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Csodás gyermekkorom volt.

Köszönettel tartozom vér szerinti szüleimnek amiért elhagytak.

2020. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

"A kérdésed feltételezi, hogy a vér szerinti szülők szeretetben nevelik a gyereküket. Hát ez sokszor nem igaz..."

Én inkább azt érzem ki belőle, hogy szerinte a nem vér szerinti szülők nem nevelik a gyerekeket szeretetben. Pedig de.

2020. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy mondanám, hogy egyénfüggő. A vér szerinti szülő is lehet vadbarom, aki egy életre megnyomorít (engem konkrétan rendszeresen megerőszakolt a vér szerinti apám hat éves korom körül) és a nevelőszülő is nevelhet szeretetben egy gyereket. Én jobban jártam volna ha apám eldob. Akkor lett volna esélyem normális életre.
2020. aug. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Travis83 ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy vér szerinti vagy sem, hanem hogy milyen ember(ek).
2020. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak örökbe fogadott, még házilagos gyerekeim is.

Nem láttam volna rajtuk, hogy másként viszonyulnának hozzám.

Én meg nyilván nem viselkednek másként irányukba.

2020. aug. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megmondani. Nincs ket parhuzamos elete senkinek, hogy megtapasztalja na ilyen volt amikor a verszerintiek neveltek es ilyen amikor nem azok.

Masreszt fugg az adott szulotol es a gyerek eletkoratol es attol van e edes gyerek is egy csaladban.

Nalunk kicsi volt az akit nem a ver szerinti szuloanyja nevelt, voltak tesoi es lenyegeben pont ugyanannyi torodest es szeretet kapott, mint a verszerintiek. Talan egy idoben tobbet is, mert o volt a legkisebb a csaladban es igy amikor a tesoi nagyobbak lettek, ra tobb figyelem jutott kicsikent még.

De itt se tudjuk mi lett volna ha???

Az mindent elarul, ha valaki onkent es nem anyagiak vagy egyeb nehezsegek miatt lemond a kisgyerekerol, ott nem kerdes hogy a nem.verszerinti szulovel jobban jart a gyerek.

2020. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vér, hanem emberfüggő. Vér szerinti szülők közt is vannak szuperek és pocsékok, akárcsak adoptáló szülők közt. Ez inkább a szülő magatartásától függ.
2020. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!