Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

a nagyimról lenne szó.állandóan kötekszik.pl:amikor ettem pont akkor jött és be volt zárva az ajtó.én már álltam volna fel amikor a tesó ment és elkezdett anyámnak árulkodni hogy én nem nyitom ki az ajtót.meg nem tudom de én úgy érzem mintha szexuálisan nem hagyna békén.amikor puszit kell adnom neki akkor a számra ad.meg amikor puszilom megfogja a derekam...ami zavar.meg simogatja a lábam és egyszer megcsikart én meg elhúztam a lábam és besértődött.ezt persze megmondta anyának.én meg elkezdtem mesélni hogy mi történt.és hát én voltam a hibás és nekem kellett bocsánatot kérni.

bocsi ha regényt írtam!:)

köszönöm az értelmes válaszokat....

13/L



2014. márc. 10. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Megcsikart az megcsípett, vagy megcsiklandozott. Vagy megszorított?
2014. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A nagyid nagymama vagy nagypapa?
2014. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nagymama.elkezdett simogatni és megcsikart én meg gyorsan elhúztam a lábam mert fájt.erre elkezdte mondani ,hogy már hozzám sem lehet érni
2014. ápr. 16. 20:00
 14/17 anonim ***** válasza:
11-es kérdésemre válaszolj, lécci.
2014. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

csikar = karmol, megcsikar = megkarmol, szerintem ez szép kifejezés, és (szerintem) éppen ez a tágabb jelentés az eredeti, és a pesti nyelvben szűkült le utólag a jelentéstartomány a belső testi fájdalmakra (a has ,,csikar''), míg az ország egyes más tájain megmaradt az eredeti tágabb jelentéstartomány mindenfajta karmoló érzésre (a cica is megcsikar).


Véletlen megkarmolásról van szó, amitől ösztönösen megijed az ember, elkerülhetetlenül.

2014. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Csikar: teker, csavar. Nem karmol.


Kérdező, nem tudsz mit tenni, ha a nagyszülőd kínoz, akkor is neked kell bocsánatot kérni. Nagyanyád bolond, anyád se százas, hogy az anyja előbbre való, mint a gyereke.

Ha nagykorú leszel, ott tudod hagyni őket, addig tanuld meg, egyik füleden be, a másikon ki.

2014. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A szexualis zaklatásra ne gondolj, még 20 évvel ezelőtt normális volt, hogy a gyereknek a száját megpuszilta apja, anyja, nagyszülője. A nagyi így nőtt fel.


/előző/

2014. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!