Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

a nagyimról lenne szó.állandóan kötekszik.pl:amikor ettem pont akkor jött és be volt zárva az ajtó.én már álltam volna fel amikor a tesó ment és elkezdett anyámnak árulkodni hogy én nem nyitom ki az ajtót.meg nem tudom de én úgy érzem mintha szexuálisan nem hagyna békén.amikor puszit kell adnom neki akkor a számra ad.meg amikor puszilom megfogja a derekam...ami zavar.meg simogatja a lábam és egyszer megcsikart én meg elhúztam a lábam és besértődött.ezt persze megmondta anyának.én meg elkezdtem mesélni hogy mi történt.és hát én voltam a hibás és nekem kellett bocsánatot kérni.

bocsi ha regényt írtam!:)

köszönöm az értelmes válaszokat....

13/L



2014. márc. 10. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hú, te aztán értelmes vagy...

A nagyid a rossz, amikor a tesód árulkodik?

2014. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a tesóm ment kinyitni az ajtót .és a nyagyim árulkodott hogy én nem nyitottam ki az ajtót. és értelmes választ kértem.
2014. márc. 10. 18:39
 3/17 anonim válasza:
Kislány! Értelmes választ, csak értelmes kérdésre lehet adni! "szexuálisan nem hagy békén" nem ártana tisztába lenni a fogalmakkal! Valószínűleg ugyanilyen jól fogalmaztál amikor anyukádnak mesélted mit csinált, azért te voltál a hibás!
2014. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szeretném tudni a "megcsikart" szó pontos jelentését. Kiváncsívá tettél ezzel a megrázó monológgal.

2014. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
elkezdett engem simogatni és megcsikart véletlenül.én meg elhúztam a lábam.erre meg megsértődött!de ha megcsikarnak eyből megijedsz!nem?
2014. márc. 27. 19:51
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, az valóban kellemetlen sértő érzés lehet, ha épp olyan dologért kell kötelezően bocsánatot kérni, amiben épp nincs igaza a másiknak, vagy amiben nem is vagy hibás (felálltál volna már éppen, meg véletlenül megkarmolt, meg ilyesmi). Kistestvér vagy nagytestvér?
2014. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
DE rossz nagyi. Puszit ad és simogat.....
2014. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
adj neki batkekszet
2014. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kicsi!de állandóan olyanokat mond anyának ami nem igaz!pl:azt mondja hogy nem köszönöm neki amikor hangosan köszöntem hogy "szia nagyi"meg amikor haza jöttem egy 2 napos fellépésről lementem köszönni annyit nem mondott hogy mi volt velem!
2014. ápr. 13. 13:02
 10/17 anonim ***** válasza:
duracell elmet vagj hozza
2014. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!