Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Házhoz hívhatom ilyen esetben...

Házhoz hívhatom ilyen esetben az orvost nagymamámhoz?

Figyelt kérdés

Nagymamám térde ki van fordulva.

Azt mondja nem fáj neki csak akkor ha sokat áll,jár viszont folyton el akar esni! Botot nem hajlandó a kezébe venni....teljesen félvárról veszi az egészet viszont azt mondta ha ráhívom az orvost akkor nagyon fog haragudni!

Tudom hogy az egészség az első stb de nem akar addig orvoshoz menni amíg nincs meg a nyugdíja. Arra kért várjunk jövőhét szerdáig...ti várnátok addig? Valószínűnek tartom hogy azt várja elfelejtsem a témát...nagyon makacs mert ő nem érzi hogy baj van pedig tudja és látja is hogy néz ki a lába :/ (be is van dagadva stb)


Ott segítek neki ahol tudok egyébként de nagyon félek attól hogy egyszer nem leszek ott és elesik!


szept. 13. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
92%

#10, az ilyenek mikor megérkezik a mentő nem mernek ellenkezni. A mentősök meg láthassák mi a baj, szóval egy próbát megér. Inkább mint hogy valami komoly szövődmény keletkezzen, aminek koszonhetoen normálisan nem tud majd többet lábraállni.

Szerintem elmenne orvoshoz, csak szégyelli hogy nincs pénze, és kérni is szégyel.

szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Mondd neki azt, hogy majd Te elintézed az orvossal a hálapénzt, ő most ne foglalkozzon azzal!
szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
Az én rokonommal üvöltözött az orvos, amiért nem rögtön ment be, hanem csak màsnap egy kartöréssel....
szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!