Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Véletlen megijesztettem a...

Véletlen megijesztettem a nagymamámat, akinek szívbajai vannak. Nagyon félek. Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Most nemrég kinnt fociztunk unokahúgommal az udvaron, amikor ki jött a nagymamánk, hogy jöjjünk be, mert késő van. Ők ketten be mentek, én kinnt maradtam még egy kicsit. Mikor el indultam be felé, és az ajtónál tartottam, azt hittem, hogy unokahúgom jön ki, én elbújtam a fal mögé és alaposan be ijesztettem, de akkor realizáltam hogy nem az unokahúgom az, hanem a nagymamánk, akinek szívbajai vannak. Nagyon meg ijedtem. Ugye nem lesz semmi baj?

aug. 4. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha akkor nem volt semmi baja amikor megijesztetted akkor nem hinném hogy késöbb lenne szerintem.
aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha lett volna baja akkor azon már túl lenne
aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz semmi baja, de ettöl eltekintve ilyen hülyeségeket ne csinálj, ez nem vicc, még egészséges emberek esetében sem.
aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
aug. 4. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

"a nagymamánk, akinek szívbajai vannak. Nagyon meg ijedtem."

Tehát nem ő ijedt meg, hanem te, de neked szerencsére nincsenek szívbajaid, úgyhogy nem lesz baj. ;-)


Tényleg nagyon hülye vicc az ijesztgetés, akkor is, ha olyannal csinálod, akinek nincsenek szívbajai (vagy csak nem tudsz róla...).

aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Semelyik szívbajos nem hal bele abba (de még csak nem is rosszabbodik attól), ha az ajtó mögül valaki rákiált, hogy "Bu!".
aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Én a helyesírásodtól ijedtem meg.
aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
6 os azert ez nem biztos,ha hirtelen megijed ,kaphat simàn egy szivinfarctust
aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
utólag már valószínűleg ettől nem lesz baja
aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"ha hirtelen megijed"

Lehet lassan is? :))

Különben igazad van.

aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!