Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal?...

Mit csináljak a párommal? Nagyon megijesztett.

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt. Eddig felelősségteljes, jó fej, vidám srác volt. Novemberben meghalt a testvére és nem nagyon adta ki magából az érzéseit. Inkább magában próbálta rendezni, ilyen típus. Nos azóta észrevettem, hogy rengeteget iszik. Szinte minden másnap talaj részeg. Rengeteget veszekszünk emiatt...tegnap este arra jöttem haza, hogy egy késsel ül a konyhapulton és tiszta vér a lába. Kérdeztem, hogy jézusom mit csináltál, de erre annyit felelt, hogy semmit és csak ült tovább üres tekintettel. Nagyon nagyon ijesztő látványt nyújtott. Mit csináljak vele? Hogy segítsek? Olyan mintha teljesen más ember lenne, abszolút beszámíthatatlan dolgokat művel. Nem hiszem el, hogy ez vele történik:(
2012. márc. 13. 15:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el őt pszichiáterhez, ha nem megy, beszélj a házi orvosával, vagy ha még egyszer észre veszed, hogy megvágja magát, azonnal hívd a mentőket. Ők majd beszállítják a pszichiátriára.
2012. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"egy késsel ül a konyhapulton és tiszta vér a lába. Kérdeztem, hogy jézusom mit csináltál, de erre annyit felelt, hogy semmit és csak ült tovább üres tekintettel"


Itt, ebben a pillanatban kellett volna orvosért kiáltani.

A párod kezelésre szorul, és ha hagyod tovább burjánzani a dolgot nem csak ön-, hanem közveszélyes is lehet.

2012. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Az első válaszadó vagyok egyértelmű hogy nem közveszélyes csak felakarja magára hívni a figyelmet igy jelezz hogy foglalkozz vele. mert szüksége van rád!ha tényleg valamit akart volna mire haza jössz lemosta volna a lábát meg ilyesmi!
2012. márc. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik válaszoló vagyok.

Akinek pszichés problémája van, az nem gondolkozik ilyeneken. Az egyáltalán nem gondolkozik ha elborul az agya.

Aki fel akarja hívni magára a figyelmet, az nem a lábát "vágja le".

2012. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akarom mondani, második :)
2012. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus.Minél előbb.
2012. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Pszichológusra gondoltam én is, mert félek, hogy pszichiátrián teletömik mindennel.
2012. márc. 13. 16:45
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos Ő már sosem lesz a régi.Sajnálom.
2012. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minél előbb vigyed pszichológushoz, de készülj fel. Ha tényleg olyan komoly a dolog amilyennek így hallatszik, tovább fogják küldeni a pszichiátriára.

A lényeg viszont, hogy vidd valahova!

2012. márc. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
én inkább attól félek hogy egyszer belőled fog ömleni a vér..
2012. márc. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!