Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal?...

Mit csináljak a párommal? Nagyon megijesztett.

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyunk együtt. Eddig felelősségteljes, jó fej, vidám srác volt. Novemberben meghalt a testvére és nem nagyon adta ki magából az érzéseit. Inkább magában próbálta rendezni, ilyen típus. Nos azóta észrevettem, hogy rengeteget iszik. Szinte minden másnap talaj részeg. Rengeteget veszekszünk emiatt...tegnap este arra jöttem haza, hogy egy késsel ül a konyhapulton és tiszta vér a lába. Kérdeztem, hogy jézusom mit csináltál, de erre annyit felelt, hogy semmit és csak ült tovább üres tekintettel. Nagyon nagyon ijesztő látványt nyújtott. Mit csináljak vele? Hogy segítsek? Olyan mintha teljesen más ember lenne, abszolút beszámíthatatlan dolgokat művel. Nem hiszem el, hogy ez vele történik:(
2012. márc. 13. 15:42
1 2
 11/16 anonim válasza:
Vajon mi lett végül?
aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ki tudja, a felhasználó fiókját törölték azóta. 12 év telt el, nagyon sok
aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11 #12, Van egy olyan negatív sejtésem, hogy azóta már nincsenek együtt, és a csávó azóta full alkoholista, vagy hajléktalan sajnos..
aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Könnyen meglehet, de az is lehet, hogy helyrejött es családja van
aug. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező már nem is emlékszik erre a kérdésére.
aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért fura egy ilyen kérdéseket vissza nézni
aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!