Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámmal nagyon rossz a...

Anyámmal nagyon rossz a kapcsolatom, és ma nagyon megijesztett, és félek. Többi lent!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy tizenkét éves lány vagyok. Anya nagyon "szereti" a lovakat. Mikor 7 éves voltam, vett egy pónit. És azóta is nekem kell foglalkoznom vele. Mindig én vagyok kiküldve hozzá, hogy takarítsam, csutakoljam, etessem/itassam. Pedig nem szeretem, és többször mondtam anyának, hogy adjuk el, legalább talán lovak között lesz. De nem engedi. 8 éves voltam kb, mikor haza hozott egy keverék kiskutyát. Ezzel a kutyussal rengeteget foglalkozozom, és nagyon szeretem mai napig. Anya viszont azóta fél a kutyáktól, mert az utcán egyszer rátámadt egy. ( nem lezt baja ) És ma nagyon megijesztett anya. Átmentünk mamáékhoz, és ott összevesztem vele, hogy elegem van, hogy nekem kell a lovat ellátnom, és mellette még elvárja, hogy tanuljak, hogy csak ötöseim legyenek suliban, és mondtam, hogy nekem kell a kutyával is foglalkoznom ( ami számomra nem baj ). És veszekedtünk, és mondtam, hogy adjuk el a lovat, és azt mondta, oké, eladjuk. Már kezdtem megörülni, mikor hozzátette, hogy ha a ló el lesz adva, akkor lelöveti a kutyát. Nagyon félek :( Anya nem törődik az állatokkal, általában gépezik, van, mikor kaját is nekem kell csinálni, mert ő nem ér rá, mert játszik. De most nem is ez izgat.. Csak le akarja lövetni a kutyám :( ezt ugye nem teheti meg??

Apukám már meghalt, így ő nem tud segíteni, illetve mamáék is anyumék oldalán állnak..


2016. márc. 28. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Jezusom. Az eszem megall.

Nem, nem teheti meg.

Mondd azt neki, hogy jo te tobbet nem foglalkozol a loval, ha ennyire fontos neki akkor torodjon vele o.

Jo,hogy tanulsz egy kis felelosseget fiatalon,de ez kicsit tulzas szerintem.

2016. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Fordulj a gyermek felügyelethez.Anyád egy szégyen ha nem figyel rád és csak gépezik.Ha az ő nevén van a kutya el altathatja sajnos.
2016. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:(( nagyon féltem a kutyust, remélem, csak felindulásból mondta nekem ezt.. Hát, majd megpróbálok tenni valamit :(
2016. márc. 28. 21:15
 4/4 bogyokaaa88 válasza:
64%
Írj privátba, segítek.nagyon szívesen!
2016. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!