Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Véletlen megijesztettem a...

Véletlen megijesztettem a nagymamámat, akinek szívbajai vannak. Nagyon félek. Ugye nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Most nemrég kinnt fociztunk unokahúgommal az udvaron, amikor ki jött a nagymamánk, hogy jöjjünk be, mert késő van. Ők ketten be mentek, én kinnt maradtam még egy kicsit. Mikor el indultam be felé, és az ajtónál tartottam, azt hittem, hogy unokahúgom jön ki, én elbújtam a fal mögé és alaposan be ijesztettem, de akkor realizáltam hogy nem az unokahúgom az, hanem a nagymamánk, akinek szívbajai vannak. Nagyon meg ijedtem. Ugye nem lesz semmi baj?

aug. 4. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os, sajnos van, hogy egy szívbetegnek baja lesz egy ijesztéstől, bár ez kortól is függ.

Nagytatám járt sajnos rosszul, mindig nagy csinytevő volt, egyszer megijesztett egy idegen nagyon idős nénit, aki sajnos szívrohamot kapott, annyira rossz volt a szíve.

aug. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Lehet lassan is szorongani,rettegni,fèlni vmitől, az főkent a kortizol termelèst fokozza, a hirtelen megijedès főkent gyors adrenalin szint emelkedèssel jar, ami felviszi a vernyomast pulzust, amit egy koszoruer szukuletes beteg lehet h nem visel el. Kaphat szivinfarctust, ritmuszavara lehet stb
aug. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Kb egy honapja egy repulogepen meghalt egy 70 eves szivbeteg, mert turbulenciaba keveredtek es az ijedtsegbe belehalt.
aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Visszanyalt a fagyi, mi?!

Ezt megérdemelted, öcsi.

Amúgy elég szar vicc "ijesztegetni" a másikat még akkor is, ha gyerek, és nincs szívbaja. Tudod, egy jó viccen mindenki nevet.

aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!