Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kéne ebben a helyzetben...

Mit kéne ebben a helyzetben tennem ? Nagyon rosszban vagyok a nagymamàmmal

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Apám eléggé agresszív ember és párszor vagyis 2szer olyan durván megvert, hogy egyszer a sebészeten kötöttem ki mert feldagadt a szememnêl máskor meg eltörte a szemüvegemet. És az van, hogy vagy a nagymamám az ő anyja és mikor ezek történtek ő apám oldalára állt hogy én hazudok és nem mondok neki igazat, se senkinek. Azóta nem beszélek vele és ő sem velem. Kb egy hete meg elkezdte anyámat nagyon durván szídni, nagyon csúnyákat mondott rá és rám is, mivel ezeket tesómnak mondta el. Nem tudom, azt várja, hogy tesóm az ő oldalára álljon vagy mit hisz? Ha anyumról aki mindig mellettem állt és ő a legfontosabb ember az életemben, ilyen undorító dolgokat mondd róla a nagyanyám, szerinte meg fogok neki bocsátani vagy akármi. Igazából nála egyfolytában a lelki terror ment, meg a zsarolás, ugyan ez apámnál csak ő még agresszív is hozzá. Ők azok akik szerint saját maguk a tökéletesek és mindig mást hibáztatnak, még akkor is, ha ők a hibásak az egészben, mint például ebben az esetben is. Engem kéne támogatni a nagymamámnak, mivel olyan szinten össze törtem lelkileg, hogy azt elmondani nem lehet, és akkor még ő hibáztat és a saját iker tesómnak elhord mindennek és anyumat is aki ebben a helyzetben mindig próbált segíteni. Viszont tesóm azt mondja, nem érdemes vele, vagyis a nagyimmal haragban lennem, mert ki tudja mennyi van neki hátra

aug. 6. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Megnézném az iskola honlapján, hogy mikor van ügyelet az iskolában és bemennék és keresném az iskolapszichológust. Neki mondanám el az egész problémát. Ő egy olyan szakember, aki ebben segíteni tud és segíteni fog, ráadásul ingyenes, és kötelező számára a titoktartás. Sok sikert kívánok neked!
aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

"Viszont tesóm azt mondja, nem érdemes vele, vagyis a nagyimmal haragban lennem, mert ki tudja mennyi van neki hátra"


Ez mekkora baromság......

Nem kell senkivel sem jóba lenni csak azért, mert öreg.


Ne foglalkozz a nagyanyáddal, zárd ki az életetből. Ha valaki szóbahozza, akkor szólj rá, hogy téged ez nem érdekel.

aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyennek semennyi se legyen hátra. Ekkora féregnek nincs joga élni.
aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Anyud húzza fel a nadrágot és induljon útnak veled meg tesóddal. Apád meg nagyanyád le van sz.rva, ilyen mocskos embereknek nem is lenne szabad gyereket vállalni. Rosszabbik esetben örüljön apud hogy nem ül a hűvösön. Mivel a verés miatt sürgősségire kerültél kapott volna jó pár évet, ha kiskorú vagy még többet. Nagyanyád meg tipikus rossz indulatú anyós aki nem anyudat szánta a kicsi fiának és ezért veri rajtatok is a port. Minél előbb menjetek el onnan anyutokkal.
aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy, a szüleim elváltak pár éve és anyumnàl tesóm van én meg apámnál vagyok. Viszont anyunál nem tudnék élni, mivel nagyon kicsi lakásban élnek tesómmal, még ők is alig férnek el. Apumnak van most egy nője aki kb 2 hete költözött be. Kedves, de ő is apám oldalán áll. Azt mondja nekem, hogy apám csak jót akar. Szóval azóta nem nagyon bírom a nőt és mivel nem papíron váltak el a szüleim, ezért nem volt olyan, hogy kivel éljek, se semmi, ezt ők döntötték így el, de már anyum szerint is hiba volt. Az utóbbi időben, rengeteg egészségügyi problémám lett. Hajhullás, remegés és hízni sem tudok, mivel a stressztől, ha itthon vagyok alig tudok enni
aug. 6. 12:02
 6/10 anonim válasza:
20%
Nekem pedog szekszelnek folyton az unoktestvereim
aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Akármilyen kicsi az a lakás, el kéne hogy férjetek hárman, amikor te vészhelyzetben vagy, mert apád egy agresszív barom és kezet emel rád. Ha anyád ezt hagyja, mert "kicsi a lakás", akkor az azért nem önzetlen anyai szeretet. Mennyi idős vagy?


Nyilván tesódnak nincs igaza, hogy tűrd el nagymamád beszólogatásait, csak mert ki tudja meddig lesz velünk. Az ilyen emberek amúgy általában 90+ évig élnek, az ő életüket nem rövidíti meg a stressz, mert ők tartanak stresszben másokat.

aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
És mit mondtál a sebészeten? Ugye nem azt, hogy leestél a lépcsőn? A bántalmazót a rendőrségen kell feljelenteni. Az iskolában majd szeptemberben keresd meg a szociális munkást vagy az igazgatóhelyettest.
aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehat apad vert teged, amirol anyad tudott, megis otthagyott nala. Aha.

Aztan mibol gondolod, hogy o jobb ember apadnal? Nalatok mindenki hulye??

aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9.-esnél a pont.

4-es vagyok.

aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!