Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamám és nagyapám minden...

Nagymamám és nagyapám minden nyugdíjat gyűjti, hogy tudjanak venni egy újabb házat, velünk szembe. Ez nem veszélyes?

Figyelt kérdés

Nem együtt lakunk.

A mi házunkban pedig csak 3 szoba van. Ezért költöznek velünk szembe, az utca másik oldalára.

27 milliós házról van szó, már csak 5 millió forint van hátra.


Természetesen örülünk ennek, de minden nyugdíjat gyűjtenek. Nem járnak sehova, dokihoz egy hónapban egyszer.



jún. 29. 14:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
90 évesek mindketten, szerintem ebben a korban ez a gyűjtés nem volt helyes döntés.
jún. 29. 14:40
 2/18 babyboom567 ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem biztos,hogy(sőt biztos ,hogy nem) maguknak gyűjtik, csak nem mondják meg.
jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 babyboom567 ***** válasza:
100%
Jah, és 90 évesen az embereknek már nem a végtelen programon jár az esze.
jún. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Veszélyes? Mert milyen veszély fenyegeti őket? A csaladjuk közelsége?
jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

"Nem járnak sehova"

Ahogy a 90 évesek 99%a.


"dokihoz egy hónapban egyszer."

Helyes, az teljesen jó. Rendszeres orvosi kontroll. Másnak úgy kell évekig veszekednie az idős, beteg rokonokkal, hogy menjenek orvoshoz, ők meg maguktól megteszik.


"90 évesek mindketten, szerintem ebben a korban ez a gyűjtés nem volt helyes döntés."

Miért? Tényleg nem értem mi a baj...

jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem a problémádat? Tök jó, hog, ennyi évesen még vannak céljaik amit szeretnének elérni! Nagyon ritka az ilyen.
jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem járnak sehova? Még egyszer sem jutott eszetekbe elhívni őket valahova?

A szomszédban a 99 éves néni a 70es fiával és annak a csaladjával él együtt. 2 éve már ő se mozdul ki, de előtte mentek ide-oda, vitték a nénit a Balatonra, a hegyekbe, mindenfele. Nyilván kocsival és nyilván úgy szervezték, hogy ne legyen fizikailag megeröltető.

Lehet a család közelségére vágynak, ez még egyszer sem fordult meg a fejetekben?

jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

Mi a veszélyes?

Komolyan nem értem

jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

1. Milyen veszély?

2. Nem fogják a +5 milliót megérni.

3. 90+ évesen akarnak költözködni?

4. Miből gondolják, hogy megvárja őket a ház?

5. Hova az istenbe járjanak már 90+ évesen? Már az is csoda, ha az orvoshoz el tudnak menni.

jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Senior Séf ***** válasza:
36%
Nyugi. Neked akarják azt a házat.
jún. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!