Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit lehet csinálni ebben a...

Mit lehet csinálni ebben a kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés

2 hónap után van egyetlen nap szabadnapom. És erre anyám elszólta magát tatának és ő meg tudta hogy itthon vagyok, felhívott hogy valami motoralkatrészt cseréljek vissza neki, elkéne menni hozzá aztán be a városba, aztán vissza hozzá + még kellemetlen helyzet is visszacserélni mert azt sem tudom mi a baja... Annyira ideges voltam, hogy mikor meghallottam még a telefont is eldobtam.

Mikor az élettársa nem dolgozik 15 éve semmit és otthon ül, nekem egész évben összesen van 20 szabadnapom és persze ha nem megyek én leszek megint a sz*r.

Ilyenkor ha tudom inkább dolgoztam volna, mert ott kevésbé idegesítenek fel.

Nem is beszélve arról, hogy ilyenkor én délben kelek, úgy hogy nem ettem meg semmi és azt hiszik készenlétben állok és 3 óráig kellene ezt elintézni, nem is lehetne úgy nyugodtan mintha itt lenne rá az egész nap.



2021. szept. 27. 12:43
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ráadásul ez tök felesleges dolog, nem az mintha pl. gyógyszer kellen, mert vagy 1 éve bütyköli azt a motort és semmi haladás vele, nem is szokott motorozni, csak unalmában csinálja. Meg sokszor be kell vinni alkatrészkereskedésbe és csak nézelődik nem vesz semmit.
2021. szept. 27. 12:45
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Kérdezlek téged. Na és akkor mi van ha megsértődnek? 1 gonddal kevesebb lesz neked. Akkor ezentúl nem fognak ugráltatni. Én hasonlóképp voltam mint te, de eljött nálam az a nap amikor nemet mondtam. Közöltem mindenkivel, hogy más dolgom van, nem megyek. Volt sértődés. Nekem meg volt egy jó napom.
2021. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos orvoshoz van időpontod, nem tudsz most segíteni. Problem solved.
2021. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

3-as: ezt mondtam volna én is, csak először anyámat hívta fel, és ő elárulta neki, hogy itthon vagyok...

csak hogy az itthon vagyok nem egyenlő azzal, hogy nem csinálok semmit.

általában vasárnap szoktam füvet nyírni, porszívózni, mosni stb. na most mivel volt szabadnapom kivételesen szombaton elmentem bulizni és jól berúgtam, mivel nem vagyok már mai gyerek ezért az egész vasárnap regenerálódással telt, így a szokásos feladatokat hagytam hétfőre.

Ez is olyan szitu, hogy nem tudsz mindenkinek felelni, aztán ha meg ezeket nem csinálnák meg akkor a szomszéd mondaná: hogy nézd már a csöves, még a fű sincs lenyírva nála...


1: lehet nekem is akkor most jött el az a pont :)

2021. szept. 27. 13:06
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Annyira ideges voltam, hogy mikor meghallottam még a telefont is eldobtam


itt csak ilyen idegbeteg kérdezők vannak? Valamelyik nap az ágyat rugosta az egyik, a másik az ajtót ütötte...

2021. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
a mai világban az a ritka ha valaki normális tud maradni
2021. szept. 27. 13:17
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Miért nem volt 2 hónapja 1 olyan nap sem hogy nem dolgoztál? Heti 70 órát dolgozol 40 helyett?
2021. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Szabadnapra gondoltam nem hétvégére. Mellette amatőr szinten sportolok focizok nagypályán és egy kispályás csapatban is. A jogosítványt is most csinálom. Meg 3 könyvet is olvasok most amivel szeretnék fejlődni.

Ha minden szóba bele akarsz kötni akkor igazad van, hogy hülyeséget írtam, de ha a körülményeket is nézed akkor nincsen!

2021. szept. 27. 13:24
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozik heti 5 napot, hétvégén meg a ház körüli dolgokat intézi.


Én is megmondanám, hogy nem, nem érek rá. Nekem is ilyenek voltak a nagyszülők, ráadásul még mindenben meg is szóltak, hogy mindent szarul csinálok. Úgyhogy fogtam oszt nem csináltam semmit.

2021. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
kérdező, ha tényleg dolgoznál, tudnád, hogy a 20 nap nem szabadnap, hanem szabadság...
2021. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!