Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyon félek, hogy hamarosan...

Nagyon félek, hogy hamarosan meghalnak a nagyszüleim. 85 felettiek, hogy kell ezzel a félelemmel együtt élni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 20:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
Úgy mint ahogy most teszed.
2021. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szorongva és bőgve? Remek.
2021. febr. 17. 20:28
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Meg kell békélni a gondolattal. Elfogadni, hogy nagyon szép, hosszú élet adatott nekik és élvezni azt ami még hátra van. Az is lehet, hogy még 10 évig boldogan éldegélnek.
2021. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%

Tölts velük minél több időt amíg még lehet, mást nem tehetsz!

Ha megteheted töltsd velük az utolsó éveket, ne járj dolgozni se!


Később ez lesz mindened amit magaddal vihetsz belőlük.

2021. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
12%
Az iskola, a munkahely megvár.
2021. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Attól azért nem kéne szorongani, hogy az idős emberek élete véget ér, ez a világ rendje. Nem lehet, hogy te más miatt szorongsz, és ezt találtad elég konkrétumnak, amiben megtestesülhet?
2021. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%
Ezen én is átmentem gyerekkoromban,sokat sírtam,hogy mi lesz majd,ha meghal a nagymamám. Ez egy idő után csillapodott,de máig nem tudom miért,annyira rég volt. Tudjuk ,hogy ez az élet rendje ,de aki érzékenyebb,az nehezen lendül át rajta. Én 47 éves vagyok,de mindenen pityergek,ha meghatódom,ha nagyon ideges vagyok és örömömben is :) Nem vagyunk egyformák :)
2021. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
89%

Tölts velük mindennél több időd amíg lehet! Csinálj képeket, emlékeket!


Mi nem tudunk csillapítani a szorongásodon de lehet érdemes lenne felkeresni egy szakorvos. Vagy olcsóbb egy jó barát akinek kibeszélheted magad hogy mi is amitől félsz..

2021. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
tuskó gyakori kommentelő. Nem azért bánkódik mert egy ember öregen bármikor meghalhat, hanem mert meghalhat nemsokára jó eséllyel 2 ember akit szeret.
2021. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Így van,ugyanúgy fáj egy 85 éves szeretett elvesztése,mint egy fiatalabbé.
2021. febr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!