Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan állítanátok le egy...

Hogyan állítanátok le egy nagyszülőt, aki mások méhében turkál?

Figyelt kérdés
Neki az a felnőtt nő, aki férjhez ment és gyereket szült. Neki egy multi osztályvezetőnője vagy egyetemi adjunktusnője is kiskorúnak számít, aki felett joguk van rendelkezni. Aki 18 évesen férjhez ment és 19 évesen szült, az már nő, annak már nincs joga beleszólni az életéb
2020. jún. 10. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Sehogy. Ő abban a korban nőtt fel, amikor teljesen más volt az értékrend. Te sem tudod elfogadni az ő szempontját, tőle se várd, hogy elfogadja a tiédet. Idős már, meg vannak a kialakult nézetei, amikhez ragaszkodik. Ne látogasd, annyit tudsz tenni.
2020. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, de minimálisra szorítanám a kapcsolattartást.
2020. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy mégis hogy tud beleszólni az életedbe? Ha nem tetszik amit mond, fogod magad és ott hagyod. Ennyi
2020. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kétszer látom kéthavonta, levisz az életről.
2020. jún. 10. 15:12
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Hát elég rondán tetted fel a kérdést, de értem a lényegét. A világért se hallgass rá, a lányomék először megalapozták az életüket anyagilag, és 29 évesen szült. A mai világban ez alap. Először anyagiak megteremtése, és utána jöhet az unoka. Főleg azoknál a nagyszülőknél, ahol nem tudják támogatni az otthonteremtés feltételeit.
2020. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
5. vagyok. Kérdezed, hogy állítsd le? Hát kb. így, amit leírtam. Gondolom, ő sem tett a feneketek alá semmit. Sosem értettem az ilyen nőket, mint az anyósod. Akkor hurroghatna, ha a fia kapott volna egy kész lakást, autót tőlük. Akkor lehetne 19 évesen is szülni unokát. Így inkább maradjon csendben.
2020. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Levisz az életről? Ez mi a jó eget jelent?
2020. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, gondolom azt, hogy az élettől is elveszi a kedvét.
2020. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek után kétszer lásd kétévente és máris jobb lesz.
2020. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

8!


Hát nagyon értelmes ember nem lehet az, akinek ennyi elveszi az életkedvét.

2020. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!