Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesóm minden ciki dolgot...

A tesóm minden ciki dolgot elmond rólam a haverjainak! Ti mivel állítanátok le h ne csinálja?

Figyelt kérdés
Mindig rajtam röhögnek, viccelődnek, mert minden gáz dolgot elmond rólam mindenkinek és ez nagyon zavar!
2012. dec. 8. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt a társaságba ha elkezdi, h én meg rád nyitottam a fürdőben és pont a nagyobbik vibridet dugdostad magadba! De jó élethűen add ám elő, h köpni nyelni ne tudjon! És mondd meg azt is, ha nem fejezi be további szaftos történeteket is elmesélsz! Mikor hallottad, h maszturbál és mekkorákat élvez stb. :D
2012. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt tuti megcsinálom előző XDDDD
2012. dec. 8. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első jót ír, még hozzáraknám, hogy ne csinálj gáz dolgokat :)
2012. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És mesélj róla fingós sztorikat is, pl hogy múlt éjjel akkorákat pukkantott álmában, hogy nem lehetett elaludni tőle.

Mikor pedig kettesben vagytok, mond meg neki hogy mostantól erre számítson tőled, amennyiben folytatja az égetésed.


Egyébként szerintem pont azért csinálja mert látja hogy zavar téged. Ha nem tudna zavarba hozni vele, onnantól kezdve nem lenne olyan vicces.

2012. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!