Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány ilyen fog még előkerülni?

Hány ilyen fog még előkerülni?

Figyelt kérdés

Több év együttjárásból (most már együttlakás is) az első év messziről se volt zökkenőmentes,párom nélkülem járogatott el ide-oda,bár sosem bizonyosodott be,de egyszer meg is csalt ha jolsejtem,bár ezt rá kb évre "tudtam" csak meg.akkor már ugy voltam vele,rég volt,történt sokminden azota,felejtsük el.

De akárhogy akarnám,nem tudom elfelejteni ezeket,mindig elém kerül valami...most épp a gépét akarjuk ujratenni,sok éve nem volt,és én irogatom ki a dolgait...erre egyetemi képek,lányt puszilgat,meg a lány őt arcon...

legutolsó elémkerült dolog alkalmával többször megkérdeztem,hogy van e bármi amit nem tudok,most mondja,nem leszek mérges,de többet elém ne kerüljön semmi kompromitáló amiről nem tudok,mert onnantol nem érdekel,ennyi volt...

és ez a lány messziről se emlitve,nemhogy rejtettmappában levő puszisképek (tudom ki a lány,sokáig mászkált párom után még előttem,de tudomásom szerint semmi nem volt köztük)...

este jön csak haza,addig van időm elgondolkodni...

más mit tenne?


2010. júl. 10. 12:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
még előtted volt ez a csaj,nem?mit szólnál,ha minden volt pasid miatt patáliát csapna a párod?
2010. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
45%
sztem reménytelen , de ezt te tudod, hogy mit akarsz..
2010. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!