Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány ilyen fog még előkerülni?

Hány ilyen fog még előkerülni?

Figyelt kérdés

Több év együttjárásból (most már együttlakás is) az első év messziről se volt zökkenőmentes,párom nélkülem járogatott el ide-oda,bár sosem bizonyosodott be,de egyszer meg is csalt ha jolsejtem,bár ezt rá kb évre "tudtam" csak meg.akkor már ugy voltam vele,rég volt,történt sokminden azota,felejtsük el.

De akárhogy akarnám,nem tudom elfelejteni ezeket,mindig elém kerül valami...most épp a gépét akarjuk ujratenni,sok éve nem volt,és én irogatom ki a dolgait...erre egyetemi képek,lányt puszilgat,meg a lány őt arcon...

legutolsó elémkerült dolog alkalmával többször megkérdeztem,hogy van e bármi amit nem tudok,most mondja,nem leszek mérges,de többet elém ne kerüljön semmi kompromitáló amiről nem tudok,mert onnantol nem érdekel,ennyi volt...

és ez a lány messziről se emlitve,nemhogy rejtettmappában levő puszisképek (tudom ki a lány,sokáig mászkált párom után még előttem,de tudomásom szerint semmi nem volt köztük)...

este jön csak haza,addig van időm elgondolkodni...

más mit tenne?


2010. júl. 10. 12:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

nézd... nekem volt ilyen exem. furcsa msn beszélgetések, érdekes képek. és még én lettem leoltva, hogy miért kutatok a gépén...

hiába voltam reménytelenül szerelmes, semmi értelme nem volt a dolognak.

a vőlegényem, akivel együtt is élek, teljesen más. nincs titkunk egymás előtt.

2010. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megcsalt, megteszi újra. Én nem pazaroltam volna az időm arra, aki már egyszer elárult. Inkább keresek valaki olyat, aki méltó hozzám.
2010. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem számoltatom el a páromat, de elmesél mindent. A gépünkön nincsenek "titkos" képek, "rejtett" mappák.Már ez gyanús lenne nekem...

Meg hogy eljár vki a párja nélkül ide-oda.....

Háát, nekem ez már a " ég veled!" kategóriába tartozna.....

2010. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

mivel a szülei is használták a gépét,ezért tele van rejtett mappákkal,rólunk is van sok olyan kép,amit jobba ha nem látnak,ezekről tudtam


sosem bizonyosodott be hogy megcsalt,mn beszélgetéseket kaptam a lánytol,akivel volt elvileg,párom állitása állt szemben az övével,párom szerint a lány kreálta a naplózást,mert ő lekoptatta...neki hittem,akkoriban már bő éve napi 24 órájáról tudtam,ahogy azóta is...

azóta nem csinált semmit,eben biztos vagyok,főleg mert ismerem anniyra hogy nem költözött volna hozzám ha lennének mellettem dolgai...együtt vagyunjkegyfolytában,reggel meloba együtt,haza együtt,meloban meg kamera figyeli 8 órán át...


ezek régi dolgok,amik előkerülnek folyton...és ilyenkor rossz nagyon

2010. júl. 10. 12:45
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tenném amit te és bármi kiderül, ki is raknám a szűrét. Nem vagy türelmetlen és nem játszod az ő kegyetlen játékait. Ha hazudik, viselje a következményeket.

Az exemmel én is mindíg őszinte voltam, ő mégis átvert. Mikor azt mondtam vége, nem hitt a fülének. Nagyon sok csaló és ez mind a két nemre vonatkozik a másik jóindulatára apellál, hogy az úgyis mindent elnéz neki. Kísérteties egyébként...te rakod újra a gépét??? Én is csináltam exnek, mert totál képtelen volt rá. Aztán megtaláltam a képeket...aztán nem volt más választása, minthogy beismerni mekkora sza.rházi aztán még én éreztem rosszul magam -mert rohadt jól tudott manipulálni- aztán megkérdeztem magamtól: hát bolond vagyok én? Az bizony mert nem az első eset volt...

Te tudod mit érzel. De senki sem érdemli meg, hogy boldogtalan legyen évekig mások hűtlensége miatt.

2010. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, te szereted , mert véded...De ez a sok rejtett mappa akkor se helytálló indok. Minek van fent egyátalán a gépen?
2010. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
meg ha ennyire biztos vagy benne, hogy nincs gond,akkor miért agyalsz rajta? Mindenáron bizonyítékot akarsz? De akkor már a kérdést sem értem, illetve a vele szembenálló kommenteket....
2010. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nem én rakom ujra a gépt,csak az övé már a dvdirásra is képtelen,áttettük az enyémbe a winyóját,és mivel ő most az anyjáéknál van,nekem meg nem volt kedvem menni,dvd-re irogatom ki,ami megmaradjon,többi az ő dolga,én sosem telepitettem még,ő szokta


gépen azért vannak rejtett mappák,hogy a szülők ne piszkáljanak bele,enyém is tele volt ilyenekkel mig otthon laktam,anyám előszeretettel nézegette a tartalmát,mig el nem rejtettem



most nincs gond,meg elég régóta nincs,csak ha előkerülnek ilyen dolgok,akkor kiakadok...tisztában vagyok vele,hogy ugy jöttünk össze,hogy neki egy elég komoly kapcsolata ért akkor véget,a lány csalta meg,és engem nem gondolt igazán komolyan egy darabig,én akkor vigasztalodni kellettem neki,aztán mégis komolyabbra fordultak a dolgok (gyűrűnézegetésen "kaptam rajta" nemrég:D)

csak áhh...

2010. júl. 10. 13:00
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Sztem beteges amit csinálsz..


Ha megcsalt akkor azért jár a büntetés, de régi képek miatt, ugyanmár...


Mellesleg honnan vagy benne oylan biztos egy év távlatából, hogy valóban megcsalt? Azért azt észre lehet venni, főleg ha együtt laksz vele, szóbeszédre meg nem kéne adni..


De ha mégis megcsalt és egy év múlva jössz csak rá, akkor tudhat valamit az a hapsi...

2010. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

nem vagyok benne biztos,ezért is nem tettem ki akkor


tudhat valamit...akkoriban max heti 2 nap találkoztunk,ugy nemnehéz...


most lakunk együtt kb fél éve,igy ha félórát van valahol,arrol is tudok,mert együtt megyünk,együtt jövünk,nélkülem nem megy semerre

2010. júl. 10. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!