Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány ilyen fog még előkerülni?

Hány ilyen fog még előkerülni?

Figyelt kérdés

Több év együttjárásból (most már együttlakás is) az első év messziről se volt zökkenőmentes,párom nélkülem járogatott el ide-oda,bár sosem bizonyosodott be,de egyszer meg is csalt ha jolsejtem,bár ezt rá kb évre "tudtam" csak meg.akkor már ugy voltam vele,rég volt,történt sokminden azota,felejtsük el.

De akárhogy akarnám,nem tudom elfelejteni ezeket,mindig elém kerül valami...most épp a gépét akarjuk ujratenni,sok éve nem volt,és én irogatom ki a dolgait...erre egyetemi képek,lányt puszilgat,meg a lány őt arcon...

legutolsó elémkerült dolog alkalmával többször megkérdeztem,hogy van e bármi amit nem tudok,most mondja,nem leszek mérges,de többet elém ne kerüljön semmi kompromitáló amiről nem tudok,mert onnantol nem érdekel,ennyi volt...

és ez a lány messziről se emlitve,nemhogy rejtettmappában levő puszisképek (tudom ki a lány,sokáig mászkált párom után még előttem,de tudomásom szerint semmi nem volt köztük)...

este jön csak haza,addig van időm elgondolkodni...

más mit tenne?


2010. júl. 10. 12:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Én már ez alső megcslásos eset után otthagytam volna. Azonkívül hogy hűtlen, még eléggé buta is már bocsi. Ha tudja hogy Te hozzá fogsz nyúlni a gépéhez, és dolgokat másolsz át, akkor annyi esze legalább lehetett volna, hogy ezeket a képeket letörli.
2010. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
mikor hazajött,megmutattam neki...Közölte,hogy hagyjam ezzel békén,énis tudom ki a lány (épp ez a bajom),sosem volt köztük semmi...ha lett volna,akkor nem hagy előttem ilyen képeket,tudván,hogy a gépe minden apró részletét én nézem át...hát köszi...
2010. júl. 13. 07:15
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Ezt még felejtsd el neki. Aztán mondd meg, hogy új gép, új élet. Több ilyet nem szeretnél. Most már új lesz a gép is, nem hivatkozhat arra, hogy régről maradt benne.
2010. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Sztem te már nem bízol benne, ha bevallod magadnak,ha nem!Kérdés, hogy tudsz-e ezen változtatni vagy sem?Ha nem, akkor jobb ha széttépitek a babaruhát:-))
2010. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Elhagynám, de azonnal! Az már a múlt, rég le kellett volna törölje az ilyen képeket, főleg hogy tudja, hogy Téged mennyire bánt. A másik meg, hogy én már akkor azon nyomban otthagytam volna, mikor megcsalt.. Te tudod meddig kínzod magad.
2010. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, az, hogy régen mi volt, előtted, az k*ra mindegy, akár tudsz róla, akár nem, akár előrkerül, akát nem. Nem faggathatod ki a-tól z-ig a múltjáról, viszont őt a múltjával együtt kell elfogadnod. (Persze, ha akarod, mert ha nem, akkor ki is rúghatod, de sajna ez azt jelentné, hogy nem szereted, mert a szeretet azt jelenti, hogy a múltjával együtt elfogadod olyannak, amilyen. Ha meg nem szereted, minek vagy vele - de ez más kérdés.)

A jelenével kapcsolatban: én megcsalást biztos nem tűrnék el. Nincs bizonyíték? Vagy bízol benne, vagy nem - ez a bizonyíték.


Én minden esetre a képeket szó nélkül hagynám, max. annyit kérdeznék meg, hogy szüksége van-e még rájuk, elmentsd-e. Valószínűleg a válasz "nem" lesz.

De még ha el is akarja tenni a képeket... joga van hozzá, mert a múltjához tartoznak, az emlékeit nem veheted el, sem a képeket, sem a tárgyakat, sem amik a szívében vannak. Attól, hogy ragaszkodik egy emlékhez, téged nem szeret kevésbé.

2010. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem is maradt pár kép régebbi kapcsolataimból. Azokat kiírtam dvdre, valahol porosodik, nem nézegetem őket. A gép nem kacattartó, hogy kisértsen a múltból valami ami a páromnak rossz nekem semmit se jelent.
2010. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"Nézd, az, hogy régen mi volt, előtted, az k*ra mindegy, akár tudsz róla, akár nem, akár előrkerül, akát nem."


ezek akkori dolgok mikor mi már együttvoltunk...amik előttem voltak,azok nem érdekelnek,bár zavaró,hogy exbarátnőkről minden kép és hasonló törölve,ez meg ittmaradt...exbarátnők képei nem érdekelnének,(sok kép lehetett pedig,anyukájánál van pár amin család van,és az exbarátnő is rajta,ez nem zavar)


elnézem,elnézek én sokmindent,csak nemtudom meddig


babaruhák pedig nincsenek,nem is lesznek még vagy 10 évig,van jobb dolgom egyenlőre

2010. júl. 13. 12:03
 19/22 anonim ***** válasza:

Az emlékeit nem tudod elvenni. A képek szerint élteti is magában a múltat.


Szex közben is gondolhat másra, bevillanhat valamelyik celeb friss képe is. Rögtön csak fizikailag van Veled, közben ábrándozik..... - Ez így általános.

2010. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem te megijedtél attól, hogy kezd ennyire komolyra fordulni a kapcsolatotok. Kezdetben még eljárogatott, de aztán már nem, most meg gyűrűnézegetés.

Hidd el, a férfiak agya úgy működik, hogy amit jelentéktelennek tartanak az életében, arra kár a szót vesztegetni... az én párom is beszél-beszél, aztán úgy rakom össze a darabokat, kérdezek és válaszol, de sosem úgy állok ezekhez az infókhoz, hogy "és én miért nem tudok erről?" Azért, mert nem volt jelentősége, most sincs különösebb, illetve most jött el az ideje, hogy megtudjam. Neki mondjuk ilyen esete nem volt még, csak hosszú kapcsolatai, s az exeivel máig tartja a kapcsolatot. Igyekszem hozzászokni és egész jól megy.

Magadban bízz jobban, hogy kellesz neki.

A megcsalás gyanúja A TE FEJEDBEN még nem maga a megcsalás ŐÁLTALA, gondolkozz el ezen...


Az is eszembe jutott, hogy mi van, ha a párod igazat mond és azt a beszélgetést a lány kreálta azért, hogy titeket összeugrasszon, ezek szerint egyelőre félsikerrel. Mondjuk ez nem magyarázat a képekre, de kísértés mindig is lesz, mindig jöhet valaki harmadik, aki próbára teszi a kapcsolatotok erősségét, illetve a ti hűségeteket.

2010. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!