Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket hány éves kortól...

Titeket hány éves kortól engedtek el a szülők?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy van egy bizonyos idő amíg még a szülő jobban félti a gyerekét, és ha el szeretne menni a gyerek akkor nehezen,vagy egyáltalán nem engedi el a szülő. ezért kérdezem azt,hogy titeket hány éves kortól engedtek el jobban a szülők?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv:...


2010. júl. 10. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16 vagyok, és szinte sehova sem engednek el. még azt is korlátozzák hogy a saját motorommal merre mehetek (persze ellenőrizni nem tudják, de akkor is nevetséges)
2010. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazán, én sosem kértem engedélyt hogy elmenjek csak közöltem hogy "megyek, majd jövök este". Szóval mindig el voltam engedve. Ha a gyerek hülyeséget akar csinálni azt megteszi bármikor. Akkor is ha pórázon tartják...
2010. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem így, hogy mire gondolsz. 16-17 évesen gyakorlatilag csak közöltem a szüleimmel, hogy ide megyek, oda megyek, nem volt szükséges engedélyt kérnem, de azért a fontosabb döntésekbe ők is beleszóltak. Az "azt csinálok, amit akarok" korszak névlegesen 18 éves koromban kezdődött, gyakorlatilag 19 évesen, amikor már nem laktam otthon. Bár tényleg nem voltam szigorúan fogva korábban sem, de azért közbeavatkoztak a szüleim, ha úgy érezték, hogy kell. Utólag mindig be is láttam, hogy jól tették.
2010. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a korrekt válaszokat! Igazán sokat tudtatok segíteni! :) Szép hétvégét!
2010. júl. 10. 12:21
 15/21 anonim válasza:
17 éves koromban mehettem először egyedül buliba...addig nem nagyon engedtek el..vagy csak úgy, ha ők is jönnek..igaz az nem is disco vagy hasonló volt, hanem bálok..:)
2010. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

úgy érzem csak megosztom veletek azt amit rólam is tudni illik!

17 éves srác vagyok és kezdem úgy érezni,hogy szinte sehova nem mehetek!

állítólag azért,mert egyetlen gyerekük vagyok és féltenek,de hát ez nem csak nálunk van így és mégis elengedik a gyereket. ha valamire kíváncsiak vagytok kérdezhettek nyugodtan:)

2010. júl. 10. 12:23
 17/21 anonim ***** válasza:

Én ahogy középiskolába kerültem, vagyis 14 éves koromtól. Mindig elengedtek mindenhova, nem kellett kérlelnem őket.

17 évesen már egyedül nyaraltam egy barátnőmmel Görögországban.

Nekem mázlim van velük :)

2010. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Még mindig nem enged el anyám rendesen....nagyon szabályok szerint él -.-"

15/F

2010. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
utolsó: hasonló az esetünk:)
2010. júl. 10. 12:28
 20/21 anonim ***** válasza:
"amikortól azt csinálhattatok amit ti szeretnétek" . . . Hát addig míg velük laksz, addig nem csinálhatod azt, amit kizárólagosan te szeretnél és ez így van jól. Nem kell mindenben korlátozniuk, de nem tehetsz meg mindent sem, mert nem te tartod el őket és nem te neveled föl őket, hanem fordítva.
2010. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!