Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket hány éves kortól...

Titeket hány éves kortól engedtek el a szülők?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy van egy bizonyos idő amíg még a szülő jobban félti a gyerekét, és ha el szeretne menni a gyerek akkor nehezen,vagy egyáltalán nem engedi el a szülő. ezért kérdezem azt,hogy titeket hány éves kortól engedtek el jobban a szülők?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv:...


2010. júl. 10. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hova? nem mindegy.
2010. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16.
2010. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
hétköznap este 10re, pénteken éjfélig, szombaton akármeddig és vasárnap 10re otthon kellett lennem. Amúgy nálunk nincs ilyen probléma hogy a gyerek nem mehet, ha akar.: D
2010. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én nekem szerencsém volt,de nem is akartam naon menni akor még nem volt ilyen világ,én 13 évesen még babáztam,most meg szószerint babáznak...:S 16 17 évesen,17 évesen csokolóztam 18 évesen vesztetem el a szüzességemet szülinapomon,és nem bántam meg h nem ment át rajtam a fél város.de tudok olyat is akit még 22 évesen is pórázon tartotak adig amig meg nem unta....:S
2010. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
15 voltam asszem, amikor először elmehettem este (Tankcsapda koncertre), de a sulitársaimmal, főleg 12.-es fiúk voltak ott, akiket ismert anyukám. Ja, és 1 órakor apu jött értem kocsival :) Utána még párszor így mehettem, hogy kocsival jöttek értem, aztán amikor látták, hogy minden rendben, akkor azt is engedték, hogy koncertek után a 3/4 1-es éjszakaival menjek, vagy a negyed 3-assal (ez a kettő van nálunk). 16 évesen már engedtek szinte mindenhova, persze hétvégén, suli rovására ne menjen meg ilyenek.
2010. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

Én a kérdést úgy értettem,hogy nem egy adott helyre való elengedés, hanem amikortól azt csinálhattatok amit ti szeretnétek és ha kell akkor csak tanácsot kérni a szülőktől :)

az előbb kicsit furcsán fogalmaztam,talán most is, de remélem értitek mit szeretnék tudni!

Szép hétvégét!

2010. júl. 10. 12:10
 7/21 anonim ***** válasza:
16-17 évesen mehettem elöször buliba..
2010. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Engem szigorúan nevelt apám.Télen este 7-ig maradhattam távol.Nyáron este 9-ig (de ezt már ki kellett könyörögnöm,mert este 8 óra volt a határ)

Bulizni 15évesen úgy mehettem el,hogy a kísérőm szó szoros értelmében eljött értem,és legkésőbb éjfélre hazavitt..Teljes szabadságot 18 évesen kaptam,mert onnantól számítottam felnőtt embernek..Utána már úgy éltem ahogy én akartam,soha nem szólt bele..

2010. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nálunk is elég laza a póráz, de azért még van, mivel otthon lakom. Azért az sokat számít, amíg a családod kenyerét eszed, addig kötelező vagy legalább néhány szabályt betartani, amit adnak.

16 évs korom körül kezdtem el éjszakázni, anyukám aggódott, de 1-1 sms elég volt a lelki nyugalmának. Most már 22 éves vagyok, még mindig itthon lakok, ha messzire és hosszú időre megyek el, akkor a tájékoztató sms még mindig kell neki, de szerintem ez jogos. Annyit vár el még, hogy 1-2 nappal előbb jelentsem be, ha kimaradok hétvégén, mert akkor ő is másképp szervezi a programját. Sztem ez így teljesen korrekt.

2010. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Amíg a szüleiddel laksz szerintem nem vagy, lehetsz teljesen szabad, és tartozol annyival a szüleidnek, hogy időben szólsz, hogy mikor hova meddig mész...
2010. júl. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!