Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutyás szülők, ti mit engedtek...

Kutyás szülők, ti mit engedtek meg a kutyátoknak és mit nem?

Figyelt kérdés
A baba körül és a lakásban egyaránt. És milyen idős a baba?
2011. jún. 5. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
11 hós a fiam. A kutya nálunk sosem jöhetett be a lakásba. Az udvaron szoktuk kergetni, enni adni neki, szólingatni. De nem engedem közel a gyerekhez.
2011. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is csak az udvaron van a kutya, lakásba nem jöhet be. Annyit megengedek, hogy néha a hátát megsimogassa.1,5 éves most.
2011. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is udvari kutyák vannak. A nagyobbik őrzi a gyereket, és mindenhová követi :). Igazán vigyáz rá. A másik mindig összenyaldossa. Én nem féltem tőlük az 1 évesemet. Tisztán tartjuk a kutyákat is, és oltva, féregtelenítve is vannak. Szerintem nem árt, ha gyermekem immunrendszere így is erősödik egy kicsit.
2011. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos baba szobakutyával.A kutya általában elkerüli,mert a baba mindig sikítva mászik felé.De ritkán már játszanak együtt.A kisfiam dobálja neki a labdát,a kutya meg rohan utána.Sok puszi elcsattan egy nap,eddig nem volt semmi gond.Szépen rendben tartott kutyus,rendszeresen féregtelenítve és fürdetve,nyírva van.Kistestű havanese.
2011. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
9 hós, szobai tacsival. :) Én tisztán tartom a kutyust, mindig lábat mosok séta után, kefélgetem a szőrét az udvaron, szóval nincs elhanyagolva. Oltás, ilyesmi, természetes. A gyerek imádja, rajta tanult meg felállni. Persze a kutya néha már menekül. :)
2011. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!