Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-15 hónapos gyereknek...

13-15 hónapos gyereknek mennyit engedtek tv-t nézni és miket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még max bebe tévét nézett meg natgeo-t animal planetet de nem kötötte le öt percnél tovább.
2011. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem néz tv-t.napközben nincs bekapcsolva,fél hátkor kapcsoljuk be.akkor sem nézi,játszik,hétkor meg fürdés,aztán még kis játék,nyolctól meg alvás.így összesen kb öt percet néz tv-t,néha-néha rápillant.
2011. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem nézett tv-t, nem érdekelte.
2011. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Pont ma 13 hós a kisfiam!

Egyáltalán nem engedem tévézni.

Én olvasok neki rengeteg mesét közben mesekönyveket lapozgatunk és annak a képeit nézi.

Sokat énekelek és mondókázok neki.

Semmi szüksége egy ekkora babának a televizióra!

De ez az én véleményem:)

2011. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jó semmi szüksége, de nagyoto azért kicsi miatt nem tilthatom el pl a dokucsatornáktól.

Most már kicsi 22 hós és nézi tv-t ha be van kapcsolva.

Ez van.

harmadik

2011. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nincs tévénk
2011. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
semmit, még túl kicsik. Ha lehet, minél később. Ajánlom a diavetítőt. Nálunk így volt, a fiam kb. 3 éves kora körül nézett mesefilmeket, azt is inkább DVD formában. A gyerekcsatornákon néha nagyon durva mesefilmek vannak. Sajnos, később ezt már én is megtapasztaltam. Hidd el nem maradnak le semmiről.
2011. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11Hos,egesz nap megy a tv.1-2reklamon kivul nem erdekli semmi.hetvegen apaval nezi a hupikek torpikekket es kb ennyi.
2011. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az en fiam sem nezi, de vacsi kornyeken bekapcsoljuk, mert a 6 evesemnek olyankor engedek nehany normalisabb meset. Ot azert nem tilthatom el, mert ott a 11 honapos occse.
2011. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Azért tv nem méreg, később, pár év múlvaigenis értelmes és hasznos músorokat lehet rajta nézni, amiből a gyrek sokat tanulhat.

Elsősorben nemrajzfilmekre gondoltam, bár abból is vannak normálisak, hanem ismeretterjesztő filmekre.

A negyedikes fiam pl imádja a Da Vinci Learning-et

Szerintem az internet is van anyira rossz, mint tv,az mégis van itt mindenkinek


harmadik

2011. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!