Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13-15 hónapos gyereknek...

13-15 hónapos gyereknek mennyit engedtek tv-t nézni és miket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kisfiam. Ebédelés előtt odamegy az etetőszékéhez, és csapkodja a tálcáját. Én megfogom az etetőszéket, kisfiam mutatja, hogy tegyem le a tv elé. Odamegy oda a tv-hez, mondja, hogy Ta, és mutogat rá. (Teletubbies) Azt beteszem neki, majd felmászik az etetőszékbe, és leül. Ebéd közben azt nézi, de főleg a gyerekeket szereti benne nézni, ahogy buborék-képeket készítenek, meg a lábukkal-kezükkel festenek, vagy épp a kertben medencében pancsolnak. Ha nem a gyerekeket mutatják, akkor elfordul a tv-től. Ez már majdhogynem egy szeánsz nálunk. Viszont így nyugodtan meg tudom etetni. :)
2011. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A lányomat nem érdekli a tv, 13 hós múlt. Igaz csak este van bekapcsolva, néha odanéz, de játszik tovább. 8tól már alszik, szóval nincs sokáig előtte.
2011. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igaz kislányom még csak 12 hós, de semennyit nem nézi. Max 1-2 reklám, aminek nagyon felkeltő a zenéje. Pedig nálunk sokat megy a tv. Emellett mesélek neki, játszom vele. Hétvégente néha nézünk egy-egy normális mesét, mert van, amikor "túl korán kel", és akkor amíg megeszi a reggeli tápszert, addig szabad a mese.
2011. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az én babámat csak a reklám köti le meg a mesék elején a zene, így nem csinálok belőle nagy ügyet, ha esetleg be van kapcsolva és óránként egyszer 5 percre nézi.
2011. jan. 4. 14:20
 15/15 anonim ***** válasza:

Most biztosan jól le leszek pontozva :)

A 14 hós kisfiam sajnos már imád tv-zni, ha rajta múlna, szerintem egész nap menne :(

Én csak este szoktam bekapcsolni, mellettük csak nagyon néha, mivel úgysem tudnékk rendesen odafigyelni.

A 4 éves nagyfiam szokott mesét nézni, most a Toy Story-k mennek állandóan.

A kicsi fölmászik mellé a kanapéra és együtt tv-znek :) Ha leveszem, visszamászik :)

Szóval nekem, aki simán ellenne tv nélkül is, van 2 tv függő gyerekem :)))

2011. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!