Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz, hülye apa vagyok. Mit...

Rossz, hülye apa vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom szar itthon lenni...van 3 gyerekünk (1,3,5 évesek) de legszívesebben visszafordítanám az egészet. Nem kellett volna ilyen hamar ennyi gyerek. Szeretem őket mert az én gyerekeim de már párszor elegem van belőlük. Felidegesítenek, jönnek utánam, piszkálnak, kérdezősködnek, ha autót szerelek (ez a munkám) jönnek és szétpakolnak és nem hallgatnak rám. Ha megkérnek játszok velük, normálisan beszélek velük és általában engedékeny vagyok persze nem mindent engedek meg. Szerintem én egy szar apa vagyok mert néha azt kívánom hogy bárcsak vártunk volna még egy kicsit vagy kevesebb gyerek lenne (milyen apa az ilyen?). Nem szoktam őket megütni de ha felidegesítenek kiabálok velük csak kár hogy az nem megoldás...a feleségemmel egyre kevesebbet vagyunk együtt és sokat veszekszünk. Szerintem ez is az én hibám de nem tudok mit csinálni. Utálom magam. Mit csináljak?

29/F


2010. júl. 9. 22:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

biztosan NEM vagy rossz apa!ez tuti!a rossz apa nem ilyen!

és amúgy igen,ülj le és beszélj a feleségeddel,mert kettőn áll a vásár!

2010. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Éjszaka kijött hozzám aludni a fiam én meg észre se vettem csak reggel :D amúgy reggel bocsánatot kértem tőle...nehezen de kibékültünk. Kíváncsi vagyok meddig fog tartani.
2010. júl. 10. 16:28
 23/24 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 gyerekünk van, 1,5 és 4 évesek. A nagyobbik roppant eleven lurkó. A férjem kint dolgozott az udvaron, én elmentem WC-re, a gyerek meg kiszaladt hozzá. Mondanom sem kell első mozdulata a bonomitos doboz felrúgása volt... Ezek után mondta a férjem, hogy bizony olykor bánja, hogy nem vett fel óvszert... :) Ettől függetlenül jó apa, nagyon szeretjük egymást. Ami nálunk bevált : Ha egy órára "megszabadulunk" a kis rendbontóktól a mama segítségével, a hét maradék 167 órájában nagyságrendekkel jobb, türelmesebb szülők vagyunk. :)
2010. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Na látod, a kisfiad is nagyon szerethet, ha kiment hozzád aludni :)))
2010. júl. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!