Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz, hülye apa vagyok. Mit...

Rossz, hülye apa vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom szar itthon lenni...van 3 gyerekünk (1,3,5 évesek) de legszívesebben visszafordítanám az egészet. Nem kellett volna ilyen hamar ennyi gyerek. Szeretem őket mert az én gyerekeim de már párszor elegem van belőlük. Felidegesítenek, jönnek utánam, piszkálnak, kérdezősködnek, ha autót szerelek (ez a munkám) jönnek és szétpakolnak és nem hallgatnak rám. Ha megkérnek játszok velük, normálisan beszélek velük és általában engedékeny vagyok persze nem mindent engedek meg. Szerintem én egy szar apa vagyok mert néha azt kívánom hogy bárcsak vártunk volna még egy kicsit vagy kevesebb gyerek lenne (milyen apa az ilyen?). Nem szoktam őket megütni de ha felidegesítenek kiabálok velük csak kár hogy az nem megoldás...a feleségemmel egyre kevesebbet vagyunk együtt és sokat veszekszünk. Szerintem ez is az én hibám de nem tudok mit csinálni. Utálom magam. Mit csináljak?

29/F


2010. júl. 9. 22:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Isten bizony adnék a csokifagyimból ha az felvidítana (pedig nagyon irigy szemétláda vagyok :) ). Kopogj be és kérj bocsánatot, meglátod minden rendeződik :)
2010. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

23:03-as voltam:


Feleségedtől meg kérj bocsánatot (még ha nem is volt igaza), akkor is össze kell fognotok! Most engedj te, párodnak sem lehet könnyű, de a kibékülés mindkettőtöknek jót tesz :)

2010. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Megint első vagyok.

Igazuk van az előttem szólóknak,kérj bocsánatot,vagy legalábbis közeledj a feleségedhez.

Ő a TÁRSAD, tehát ha köztetek széthúzás van,azt a gyerekek is megérzik,és még "rosszabbak" lesznek.

2010. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%

Biztos nagyon rossz lehet neked de sajnos nem tudlak teljes szívemből sajnálni.Én jobban sajnálom a kicsiket hisz az a dolguk h "rosszalkodjanak".1 nem ők akartak meg születni.2 örülj h neked megadatik 3 abból amikor másnak 1 is kincs lenne.3 nem az a gyerek tehet róla h szüksége van az apjára.4 nem szabad ilyenre gondolni h bár ne lennének belegondoltál már h milyen lenne ha tényleg nem lennének?

Az igazság az hogy én is anyuka vagyok van 1 kislányom aki 1 éves és nálam is elszakad néha a cérna de ilyesmire soha nem gondolnék h bár ne lenne vagy később lett volna.Tudom h szereted őket meg minden de ne várd azt tőlem vagy mástól most nekiálljunk téged nagyon sajnálni.Mint mondtam én inkább a kicsiket sajnálom.

2010. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát bocsánatot kérni inkább holnap fogok. Hallani se akar rólam. Sajnálni meg nem kell engem mert pontosan tudom hogy én tehetek az egészről és nem a gyerekek, én őket egyáltalán nem hibáztatom. Ezt én csesztem el mert néha oda kellett volna figyelni a dolgokra.
2010. júl. 9. 23:16
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
23:03al értek egyet. Tényleg próbáld úgy csinálni, hogy munka közben egyáltalán ne mehessenek be hozzád a gyerekek. Viszont hétvégén csináljatok közös programot; szükségük van rád! Mindig legyél következetes, amit egyszer megígértél, azt teljesítsd! Egy pici gyerek is hamar felismeri, hogy hülyítik. Kopogj be, ne haraggal feküdjetek le! Nyeld le, ami bánt, aztán műhelyre lakat. Esténként pedig ha megtornáztatod a kicsiket, garantáltan hamar álom jön a szemükre és akkor kettesben is lehettek a feleségeddel.
2010. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Vannak nagyon nehéz napok, amikor az ember mindenféle rossz dologra gondol. És? Más is van így! Három gyerek hatalmas felelősség, rettenet nagy gonddal jár.

Én nagyon sajnálom a helyzeted, mert lelkileg mélyponton vagy. Szedd össze a gondolatod, mi az ami ebben a helyzetben a legjobb megoldás, mi az ami feldobhatná a napod, s mivel lehetsz jobb. Önmagadnak kell megfelelni.

Ha már érzed, hogy valami nem megy, s még ki is tudod írni magadból már hatalmas lépés. A többi is fog jönni magától. Fel a fejjel! ;)

2010. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudlak érteni. Ne aggódj, mindenkinek vannak stresszes időszakai.
2010. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
nézd, nem akarlak elkeseríteni, de neked ne ma gyerekek a problémáid, hanem a házasságod van romokban...passzoljátok le pár napra a kölyköket a nagyik valamelyikéhez és menjetek el egy wellness hétvégére....ja és tényleg kérj bocsánatot egy szál virággal, tök mindegy, hogy igazad volt-e ;)
2010. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kússzál be a küszöb alatt a feleségedhez,kérjél bocsánatot.Holnap pedig próbáljátok megváltoztatni a napirendeteket.Próbáljátok meg megoldani,ha te dolgozol,akkor a feleséged lefoglalja a gyerekeket,amiíg pedig ő dolgozik,értem ezalatt,hogy főz,elvégzi a házimunkát,addig te legyél velük.
2010. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!