Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz, hülye apa vagyok. Mit...

Rossz, hülye apa vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondom szar itthon lenni...van 3 gyerekünk (1,3,5 évesek) de legszívesebben visszafordítanám az egészet. Nem kellett volna ilyen hamar ennyi gyerek. Szeretem őket mert az én gyerekeim de már párszor elegem van belőlük. Felidegesítenek, jönnek utánam, piszkálnak, kérdezősködnek, ha autót szerelek (ez a munkám) jönnek és szétpakolnak és nem hallgatnak rám. Ha megkérnek játszok velük, normálisan beszélek velük és általában engedékeny vagyok persze nem mindent engedek meg. Szerintem én egy szar apa vagyok mert néha azt kívánom hogy bárcsak vártunk volna még egy kicsit vagy kevesebb gyerek lenne (milyen apa az ilyen?). Nem szoktam őket megütni de ha felidegesítenek kiabálok velük csak kár hogy az nem megoldás...a feleségemmel egyre kevesebbet vagyunk együtt és sokat veszekszünk. Szerintem ez is az én hibám de nem tudok mit csinálni. Utálom magam. Mit csináljak?

29/F


2010. júl. 9. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Most is történt valami,ugye,hogy így kiakadtál? Mi történt konkrétan?
2010. júl. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy itt megfelelő válaszokat fogsz kapni. Jobb lesz, ha a feleségeddel együtt elmentek szakemberhez (akár szexuálpszihológushoz), aki biztosan pontosabb tanácsokat tud adni...

25/F

2010. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Emlékezz vissza, hogy te is voltál gyerek, és biztos sokszor nyaggattad a szüleidet. Légy türelmes velük.
2010. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem lennél ilyen fiatal is kiborulnál idő után ennyi kisgyerektől! Hidd el, az eleje a legnehezebb, ha picit nagyobbak lesznek egészen más lesz!!
2010. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát most mondjuk elég csúnyán kiabáltunk egymással én meg felálltam, jól becsaptam az ajtót és elmentem itthonról és most senki nem szól senkihez. Szegény gyereknek véletlenül leordítottam a fejét...pedig próbáltam fékezni magam de nem ment. Meg is értem ha nem szeretnek...
2010. júl. 9. 22:57
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Első vagyok. Az én lányom 6 éves,és most kezd "emberhez méltóan" viselkedni,néhány hónap alatt egy tündéri kiscsaj lett a régebbi "ördögből".Néha mindenkinél elszakad a cérna,ez nem bűn,nem hiba,ne okold magad.Én is gondoltam már "vaskos gorombaságokat" a kislányomra,de az sose volt komoly,csak hát emberek vagyunk,és kiakadunk mindahányan.Kitartás.Jó apa vagy.Abból is látszik,hogy elgondolkodtál önmagadon.
2010. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Naaa, nyugi már. Akkor lennél rossz apa, ha most nem ezen gondolkoznál. Szegénykém úgy megsajnáltalak, mindjárt sírok :( Dehogy vagy te rossz apa! Engem 1 gyerek is kikészít ha huzamosabb ideig muszáj vele egy légtérbe maradnom, pedig fiatal nő vagyok. Néha mindenkinél betelik a pohár, sokan pofon is vágják a gyereküket és még ők sem rossz szülők. Hogy fordulhatott meg ilyen a fejedben? Nem vagy rossz apa, ebben olyan biztos vagyok, minthogy most neked válaszolok.
2010. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja és kivagyok zárva a szobából. Még jó h bejöhettem a házba
2010. júl. 9. 23:01
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak stressz a veszekedés miatt. Semmi baj nincs a legpéldásabb családokban is előfordul. Biztosan jó apa vagy.
2010. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Nekem még nincs gyerekem, de látatlanba is megrémülök egyszerre ennyi picitől :) Nem vagy te rossz apa!! Próbáld meg úgy beosztani az idődet, ha dolgozol, ne tudjanak bemenni hozzád (ha kertbe vagy, addig ne menjenek ki, vagy valaki foglalja le őket), és legyen egy kis időd, amit csak velük töltesz! Akkor igyekezz kedves, jó fej apa lenni, szeretni fognak, és szeretnek most is hidd el, csak még nem értik mi ez az ingerültség (szavak nélkül is megérzik). Ha meg este elalszanak végre, akkor se a tv előtt pihend ki a napodat, hanem az legyen csak a tiéd és a feleségedé. Ne próbálj mindent egyszerre! Remélem hamar rendeződik, fel a fejjel, a te lelkiállapotod kihat az egész családra.


24/N

2010. júl. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!