Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltitek a nyaratokat?

Mivel töltitek a nyaratokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főleg olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik huszonévesek, egyedülállóak és még a szüleikkel élnek, de idősebbek vagy fiatalabbak válaszait is szívesen olvasom. Én is egyedülálló vagyok, munkát nyárára nem kaptam, vezetni már régóta tudok,azokat a nyelveket is megtanultam már, amire szükségem volt, úgyhogy szégyellem magam érte, de unatkozom. Ti mivel kötitek le magatokat nyáron? Valami jó hobbi? Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!
2010. júl. 9. 20:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ja és ami lemaradt: Én nem kurzuson voltam, hanem azért kaptam meg az elsősegély vizsgát, mert kijutottunk az országos versenyre Zánkára. Ó de jó is volt az. :)
2010. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag egész végig dolgozok. 13:00-kor megyek, éjfélkor jövök. 18F
2010. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!