Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltitek a nyaratokat?

Mivel töltitek a nyaratokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főleg olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik huszonévesek, egyedülállóak és még a szüleikkel élnek, de idősebbek vagy fiatalabbak válaszait is szívesen olvasom. Én is egyedülálló vagyok, munkát nyárára nem kaptam, vezetni már régóta tudok,azokat a nyelveket is megtanultam már, amire szükségem volt, úgyhogy szégyellem magam érte, de unatkozom. Ti mivel kötitek le magatokat nyáron? Valami jó hobbi? Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!
2010. júl. 9. 20:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én még csak 16 éves vagyok, de már évekkel ezelőtt hobbinak indult nálam a kutyázás. Tanításuk, nevelésük stb. Most már nem csak egy hobbi, szeretném ha a munkám is ez lenne és amint lehetőségem van rá megyek is kiképzői tanfolyamra. Jelenleg most egy német juhászt tanítok be engedelmességi feladatokra és a saját kutyámmal tanulom a már megtanult dolgokat. Illetve a közeli menhelyre most jelentkeztem önkéntesnek. Szóval én evvel ütöm el az időmet :)


16/l

2010. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozom. Májusban elkezdtem nyári munkát keresgélni, azt mondták későn jutott eszembe, próbálkozzak jövőre.

Folyamatosan járom a várost, hátha vhová felvesznek.

1 Tesco van a városban, ott is sorban állnak a munkáért.

Se meki, se egyéb ilyen helyek ahová a diákok kellenének.

Van egy érettségim, 2 nyelven értek, és sz*rt se érek vele.

2010. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ez a kutyás dolog nem rossz gondolat, nekem berni pásztorom van, őt is tanítgatjuk :)
2010. júl. 9. 20:40
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

én is lecsúsztam a nyárimelóról :/ tanulni nem fogok a nyáron, egész évben azt kéne úgyis.. ismerőseim találtak maguknak elfoglaltságot, meg amúgy is többnyire messze laknak (kolitársak) úgyhogy nehezen futunk össze.

eddig motoroztam, azzal teltek a napjaim, de vlmi baja lett, 2 hét elteltével a szerelő hozzá sem szagolt, szóval most otthon áll hibásan :( nélküle totál unalom van. rákaptam a sütés-főzésre, de anyám hisztizik hogy ő ezt nem tűri (nemértem mi a baja ezzel..) szóval én is unatkozom most

16/L

2010. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Idén leszek 21 éves. Nyári munkát én sem kaptam, pedig a fővárosban lakom, és kb. 15 helyre küldtem be az önéletrajzomat. És ne nagy munkákra gondolj...


Jövő héten lesz egy esküvő, annak a szervezésében segítek, virágoshoz megyek, szalagot veszek, tartom a kapcsolatot az étteremmel, zenét válogatok, stb. (már amit ugye magamtól meg tudok csinálni)


Emellett itthon lopom a napot. Olvasok, netezek, pakolászok (pl. egyik nap kirámoltam a szekrényemet, ruhákat selejteztem), néha elmegyek fényképezni. Találkozom a barátaimmal (már aki nem nyaral, vagy dolgozik)ilyeneket.


Magyarul: a nyár nagy részében itthon ülök, és kesergek valamin. Nem ez életem legjobb nyara.

2010. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Látom akkor nem csak én vagyok ebben a cipőben, én is 21 éves vagyok, a vizsgákkal már régen végeztem, furcsa ezt mondani, de most nincs mit tanulnom. Nekem motorom is autóm is van, de csak úgy nem szoktam vele menni csak ha van valami úti célom. Ma voltam autóval bevásárolni meg családot látogatni (dédszülő), de hazajövök és ismét unatkozom, lassan már az internet sem köt le.
2010. júl. 9. 20:54
 7/32 anonim válasza:

16/F

hát..nyári meló(áruterítés ismimnél)

haverok...egy-két buli...pia..meg lazítás

2010. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Mint 7.osztályos korom óta minden nyarat, most is munkával töltöm. Egy strandon vagyok eladó. Szeretem, de sok a buta, a másikat semmibe vevő ember.


Ha esetleg szabadnapos vagyok, akkor a barátnőimmel találkozom, próbálom fejleszteni az angol magnóhallgatásomat angol nyelvű filmek nézésével, strandolok, segítek otthon, kitakarítom a lakást, szelektálom a lomjaimat, állást keresek, olvasok (most éppen Agatha Christie és Tolsztoj párhuzamosan, elkezdtem rendszeresen tornázni (torna+bicajozás).


S ha nem kellene ennyire az anyagiakra gondolnom és egész nyáron dolgozni, akkor ezeket csinálnám még:

- utazgatnék, új városokat fedeznék fel, vagy elmennék azokba, ahol már jártam valamikor (Kastélyok, fürdők, múzeumok)

- kézműves tanfolyamra/táborba mennék (korongozás)

- Balatonhoz utaznék, hogy körbe bicajozzam

- kikutatnám a családfámat

- színházba járnék

- megtanulnék valami új hobbit (tenisz, golf stb.)


De a mostani helyzetet is szeretem, mert vannak nagyon jó napok, amikor a kolléganőkkel szétnevetjük az agyunkat, hülyülünk, pezsgünk...


26 L

2010. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Na ez a buli mumus nálam. Ugye ahogy elkerültünk egyetemre mindenki szétszéledt és szinte már senki sincs itthon, a barátaim javarészt az ország különböző pontjain vannak, van olyan, aki még kontinenst is váltott :) Szóval buliba nincs kivel mennem, pedig szívesen mennék, elvileg ezért van nyár.
2010. júl. 9. 20:58
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Így vagyok ezzel énis lassan minden létező oldalt megnéztem, minden filmet megnéztem van amit 2*-3*-is.Unatkozom.
2010. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!