Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltitek a nyaratokat?

Mivel töltitek a nyaratokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főleg olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik huszonévesek, egyedülállóak és még a szüleikkel élnek, de idősebbek vagy fiatalabbak válaszait is szívesen olvasom. Én is egyedülálló vagyok, munkát nyárára nem kaptam, vezetni már régóta tudok,azokat a nyelveket is megtanultam már, amire szükségem volt, úgyhogy szégyellem magam érte, de unatkozom. Ti mivel kötitek le magatokat nyáron? Valami jó hobbi? Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!
2010. júl. 9. 20:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 21éves vagyok. És munkát keresek, mert végeztem a sulival. Egyelőre nem sok sikerrel. Ez eléggé elkeserít.:( Ha van lehetőség alkalmi munkát vállalok(heti egyszer kétszer, ha szerencsém van egész hétre). Gyűjtögetem a pénz egy akusztikus gitárra. Meg akarok tanulni.:) Az majd leköt, úgy érzem. Emellett angol tudásomat fejlesztem minden erőmmel. Van két tengerimalacom velük foglalkozom.:) Pakolok a szobában, segítek a kerti munkákban.:)

Néha találkozom a barátaimmal, de elég ritkán érnek rá. Néha egy-egy buli is belefér.:) Nyaralás gyanánt inkább hétvégi kiruccanásokat(Balatonra akarunk menni, és Egerbe) tervezek a barátommal, most kezd egy új munkahelyen úgyhogy nem kapna szabit(meg ha én is találnék munkahelyet, nekem sem adnának).

2010. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezen felül rajzolok, fotózok, és szeretek bicajozni is. A jógával is próbálkozom. El akarok kezdeni futni, de még nem szántam rá magam.

Előző vagyok.

2010. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
én leginkább a nyaramat a sportnak szentelem, mert ezzel vannak céljaim a közeljövőben, meg angol tudásom fejlesztem, hétvégente buli, vagy majd strand, ha lesz pénzem, amúgy elég jó helyen lakom (Egerben) szóval a környéken lehet kirándulni, és tervbe van véve, hogy lebiciklizem valakivel a Tiszához, és ott sátrazunk egy kicsit, majd ha nem lesz ilyen mocskos a Tisza-tó. (:
2010. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Na hát az én mozgásom az az, hogy megnézek egy aerobik DVD-t :D Elhatározom, hogy holnap megcsinálom, de eddig mindig csak végignéztem :D
2010. júl. 9. 21:46
 25/32 anonim ***** válasza:
Tornázz a DVD-re ne csak nézd!:) Ha elkezded csinálni, csak az első pár hét nehéz, utána már hiányozni fog ha nem csinálod. Szerintem hasznos lenne valami újdonságot kipróbálni, mert akkor unalmas perceidben is eszedbe jutna, hogy azért ma is csináltál valami hasznosat.:)
2010. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam a szaunán, meg húú nem tudom mi a neve ennek a zenés biciklizésnek, mit gondolsz, jó ötlet?
2010. júl. 9. 21:53
 27/32 anonim ***** válasza:
Dolgozok,talán két-három nap balaton és három nap szlovákia (családi banzáj).Angol tanulás napi szinten és ősztől Anglia.
2010. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Spinning!

Én a stepdance-be szerettem bele de durván. Szerintem teljesen függővé lehet válni a rendszeres mozgástól. Csak elkezdeni nehéz.

Ha van pénzed, szerintem nézz be a legközelebbi fitness központba, és próbáld ki az óráikat. Én sok barátot is szereztem onnan, mindig jó a hangulat, ha bajom is volt, az óra végére máris szebbnek tűnt a világ, valami rend is költözött a napjaimba (ez mondjuk vizsgaidőszakban jött jól :) ) felfrissültem, szebb lett az alakom...

Most külföldön vagyok, ahol tanultok, sajnos nincs keresetem, úgyhogy itt nem engedhetem meg magamnak. Furcsa, de ez hiányzik a legjobban a pesti hétköznapokból.


Én ha lenne szabadidőm, és pénzem:

-olvasnék ezerrel

- sütnék sütiket, és szerveznék kerti partit :)

- kirándulnék vidékre, külföldre (ezt mondjuk társasággal)

- tanulnék németül. Szerintem a nyelvtanulást soha nem szabad abbahagyni!!!!

- lomtalanítanám a szobámat (most hogy 1 éve külföldön vagyok, és csak egy hétre mentem haza, rájöttem mennyi felesleges dolgot őrzök még általános iskolából :))

- BALATON, BALATON, BALATON. Egész nyarat ott tölteném legszívesebben. Olcsó a sör, jó a társaság, gyönyörű a táj.


Bárcsak unatkoznék csak egy hétre :)

2010. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
A stepdance micsoda? Ezt kipróbálnám :)
2010. júl. 9. 22:32
 30/32 anonim ***** válasza:

21:07 vagyok: Igen érdeklődöm, mert mentőorvos szeretnék lenni és jelenleg biológia-fizika szakos vagyok a gimiben.

A Vámpírnaplóknak még eléggé az elején vagyok, de teljesen más, mint a film. Mindenesetre érdemes elolvasni, mert nekem tetszik. És nem olyan vontatott mint az Alkonyat.

Kedves vagy hogy odaadnád a jegyzeteid,annak ellenére hogy nincsenek meg, azért köszi :)

2010. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!