Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan töltitek a szülinapot,...

Hogyan töltitek a szülinapot, szilvesztert, új évet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szülinapomon általában délutána családdal ebéd, torta. Este haverokkal buli.

Szilveszterkor buli.

Újévkor lencsefőzelék zabálás :D

2010. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szülinap nálunk úgy néz ki (most a sajátomról van szó persze), hogy a napján maximum felhívnak, vagy ilyesmi, hogy boldog szülinapot kívánjanak, és hétvégén köszöntenek a családtagjaim (persze ha hétvégére esik, akkor aznap), ilyenkor anyukámnál ebéd van meg torta, ajándékot is akkor kapok. Na meg ilyenkor bulizni is szoktam menni, vagy ha nem is buliba, de haverokkal, barátokkal beülni valahova egy-két (vagy több) koccintásra. Ezt van, hogy már aznap megtesszük, amikor a napja van, de megesik, hogy eltoljuk hétvégére, attól függ, hogy a többség hogy ér rá, meg persze hétköznap az is belejátszik, hogy másnap ki milyen korán kel.


Szilveszterkor hol így, hol úgy, valahova azért el szoktam menni, bár már egyre inkább kezd fárasztani, hogy minden évben kitaláljam, hogy hova érdemes. Itthon maradni nem szeretek, mert a szomszédban mindenhol buliznak, aludni úgyse lehet. Viszont ha már úgy döntök, hogy elmegyek valahova, akkor nincs annál idegesítőbb, ha unalmas vagy béna a hangulat. Diszkóban nem szeretek szilveszterezni, mert általában tömegnyomor van, két szót nem lehet normálisan beszélgetni, csak ordítva, másnapra meg nincs semmi hangom ettől, ezt nem szeretem. Jobbféle házibuliba szeretek menni, csak sose lehet előre tudni, hogy tényleg jó lesz-e, vagy sem. Vagy valami olyan szórakozóhelyre, ahol van zene is, táncolni is lehet, de azért van olyan része is a helynek, ahol dumálni is lehet.

A január elsejét meg általában fáradtan kezdem, az nekem egy szimpla buli utáni nap, semmi extra.

23/L

2010. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szülinapot egész nap családdal, barátokkal. Délelőtt, délután családi ebéd, ünneplés, majd jönnek a barátok, és házibuli.

Szilvesztert mindig máshol, most barátnőnél házibuliban, de tavaly nálunk volt a házavató (meg a barátommal összeköltöztünk) és a szilveszterrel kötöttük össze. Újév napját itthon alvással, este nagy családi körben.

21/N

2010. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szülinap/névnap: Az ünnepelt napközben felvan köszöntve, kap csokikat, virágot stb. a szűk családtól. Hétvégén megtartjuk úgy hogy meghívjuk a többi rokont, így kb 12-en ünnepelünk, a vendégek hoznak pénzt az ünnepeltnek meg csokit a gyerekeknek mi meg kaját és tortát adunk nekik.:D persze ez fordítva is így van ha ők tartanak valami ünnepet.

Szilveszter: mindig máshogy, ahova hívnak oda megyek, vagy elhívok valakit magamhoz

Újév: semmi extra, olyan mint egy átlagos nap :D

2010. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régebben a családdal, barátokkal. Szilveszterkor, ha úgy sikerült, esetleg beültünk pár baráttal, barátnővel valami kiöltözősebb helyre, ahol volt vacsi is. Most már inkább a párommal kettesben töltjük az ünnepeket, Karácsonykor szoktunk még családlátogatásra menni.
2010. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szülinapom általában én is úgy ünneplem hogy ha hétköznapra esik akkor max itthon a család felköszönt, délután beülünk valahova barátokkal, hétvégén meg jönnek unokatesómék, mamám és együtt a család torta, sütik ilyenek, este házibuli :) Ha hétvégére akkor ugyanez csak akkor egyszerre kapok meg mindent, és este buli :)

Szilveszter eddig úgy volt hogy én meg két legjobb barátnőm valakinél összeültünk, beszélgettünk, kajáltunk, filmeztünk, idén meg ha minden igaz házibulizunk a haverokkal és a barátommal :)

Új év napja meg általában délutánig alvás, aztán később max beülünk valahova átbeszélni az estét a barátokkal :)

2010. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lazítok
2010. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szülinap: ... ugyanúgy mint minden más napot, csak vannak ajándékok meg torta :) jah meg együtt a család. vagy olyasmi :D

szilveszter: alszok... de most szerintem áthívom a barátnőmet, hogy együtt unatkozzunk :D majd kitalálunk valamit, mindig elvagyunk

új év: bambulom a tv-t, gépezek meg ilyesmi.

2010. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!