Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 15-17 éves csajok. Ti hogy...

15-17 éves csajok. Ti hogy ünnepliek a szülinapot, szilvesztert?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Haverokkal.Semmi lány.Szó szerint haverok,nem barátkozom pi@csákkal :)

16/L

2009. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hűű, de menő valaki.-.- Am én itthon. Szerintem itthon a legjobb.
2009. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"nem barátkozom pi@csákkal :)" - látom a haverjaid nem ezen a véleményen vannak :P


Amikor én ennyi idős voltam, engem nem nagyon engedtek az éjszakába bulizni, de mivel ezek olyan alkalmak voltak, hogy mégis szerettem volna sokáig jól érezni magam, hát mi mindig házibulikat csaptunk. Ezeknél megengedték a szüleim hogy ott aludjak, és a házigazda szülei is ilyenkor elmentek valahova (mindig akadtak ilyen állandó házigazdák a csapatban).

Jó zenéket tettünk be, iszogattunk, beszélgettünk, ha olyanunk volt táncoltunk is, játszottunk (vagy csak nyúztuk egymást, vagy valami felelsz vagy mersz, később a sötétben bújócskázást szerettük meg nagyon).

2009. szept. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Fiús csaj vagyok.Sosem lesznek lány barátaim mert azok nem barátok.Nem lehet a lányokban megbízni.A srácok jobbak.

Imádom a haverokat.!!!

2009. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%
Bebaszcsizunk es megkurcsizzuk magunkat! Ez a raj, nem?
2009. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

én is fius lány vagyok nah azért annyira nem csak az öltözködésemen látszik meg ahogy beszélek nekem van fiu és 1 lány barátom akiket nagyon szeretek nem abban az értelemben nah és eggyütt szoktuk ünnepelni a szilvesztert valamelyikünknél persze mi nem visszük túlzásba ezt a 'szilveszter ' dolgot tehát nem iszunk meg semmi csak jól érezzük magunkat pl:táncolunk és normális innivalót iszunk én szerintem ugy is jól lehet érezni magad hogy ha nem alkoholizálsz nem kell ahoz halálra innod magad hogy jól érezd magad!A szülinap is hasonlóan zajlik!


L/16

2009. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!