Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel töltitek a nyaratokat?

Mivel töltitek a nyaratokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főleg olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik huszonévesek, egyedülállóak és még a szüleikkel élnek, de idősebbek vagy fiatalabbak válaszait is szívesen olvasom. Én is egyedülálló vagyok, munkát nyárára nem kaptam, vezetni már régóta tudok,azokat a nyelveket is megtanultam már, amire szükségem volt, úgyhogy szégyellem magam érte, de unatkozom. Ti mivel kötitek le magatokat nyáron? Valami jó hobbi? Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!
2010. júl. 9. 20:31
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Ez a városlátogatás tetszik :) Köszönöm ez egy nagyon jó ötlet :) Én is utálom amikor másokat lenéznek, szóval megértem, hogy téged is nagyon zavar. A biciklizés nem rossz, egyébként sem ártana leadni pár kg-ot :) Strandolni egyedül szoktál vagy barátokkal?
2010. júl. 9. 20:59
 12/32 A kérdező kommentje:
Én is már nem is tudom hány filmet megnéztem moziban is, a mai filmek nem is nagyon tetszenek.
2010. júl. 9. 21:01
 13/32 anonim ***** válasza:

Igaz még csak 15 vagyok, de azért írok.

Én segítek itthon ezt-azt, ezzel kábé el is megy a de. ha éppen nem átalszom :) Aztán délután olvasok, most vettem meg az Alkonyat 4. részét, és a Vámpírnaplókat. Gépezek, próbálom tanítgatni a kutyusunkat, gyakorikerdesek.hu-n lógok, illetve frissítem az elsősegély tudásom hogy ne felejtsek el sokat. Meg bioszozok, hogy ha megyek a gimibe akkor ne a 0-ról induljak.

Szép nyarat mindenkinek! :)

2010. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Érdeklődsz a biológiai iránt? :) Én szülésznő leszek :) Elsősegély kurzusom is volt :) Ha lenne belőle jegyzetem odaadnám, de elhánytam valahová :D Olvasni imádok, 1000 oldalas könyveket is végigolvasok 2 nap alatt, már szerintem nincs itthon olyan könyv, amit nem olvastam. Az Alkonyat 4-en is túl vagyok. A Vámpírnaplók jó könyv?
2010. júl. 9. 21:10
 15/32 anonim ***** válasza:

Tesómmal strandolás + Balaton

meg utazgatok,bicózom,ezeken kívűl filmeket nézek,meg segítek itthon ezt azt...de kb ennyi

2010. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
én minden nyáron utazgatok. annyi gyönyörű hely van:D
2010. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
És hová? Balaton? Szilvásvárad?
2010. júl. 9. 21:30
 18/32 anonim ***** válasza:

Miért nem látogatod meg a barátaidat (akár külföldön is). Használd ki, amíg még van diákod.

Strandolni a kolléganőkkel vagy az unokahúgommal szoktam, mert a legjobb barátnőm másik városban van, s egyébként sem szeret strandolni (én sem, inkább csak fekszek a napon)

Próbáljatok meg nem csak otthon lenni a négy fal között, mert az tényleg unalmas. De pl: nekem nagyon tetszett még, hogy írta itt valaki, hogy fényképezni szokott.


Jaj, és megtanulnék fuvolán játszani (vagy zongorázni). Ezt el is felejtettem írni. Vagy festeni/rajzolni.

De most autodidakta módon sütni tanulok.



ma 20:57

2010. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

19 vagyok,most végeztem a sulival a nyaramat végig bulizom,szórakozom szeptembertől pedig dolgozó nő leszek:D

Elsem hiszem,hogy szalad az idő:)

2010. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem kapok vízumot, pedig isten bizony már az USA-ban lennék :)
2010. júl. 9. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!