Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok még a hibás?

Én vagyok még a hibás?

Figyelt kérdés
Nos 24 éves lány vagyok Ausztirában dolgozok egy cégnél. Itt Magyarországon építek egy szép családi házat egyedül.. De jönnek e megjegyzések de jól megy neked.. stb.. És a hülye rokonom meg elkezdi Minek neked családi ház? még egyedül vagy.. -mondtam neki hogy ez az én dolgom. erre ja igen a te dolgod úgy élsz mint egy kishercegnő...és az embert lesem sz*rod. Én meg erre megmondtam neki hogy ellehet menni dolgozni és nem itt kell osztania az észt nekem, és elmentem. és már nem ez az első esett hogy beszólt nekem, meg mások is már. Most miért sz*r nekik hogy dolgozok? és hogy jól megy viszonylag a szekerem? Erre anyukám - nem kellett volna azért így viselkedned.. mindig mást véd, apa igazat adott nekem.. többet elsem megyek ilyen családi összejövetelekre.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. júl. 9. 17:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Bár már sokan leírták előttem, szeretném őket megerősíteni. Nem te vagy a hibás. A rokonaid látják, hogy nekik szar az életük, és rajtad köszörülik a nyelvüket azért, hogy ők jobban érezhessék magukat. Anyukád szerintem meg próbálja elsimítani a helyzetet.

Én gratulálok ahhoz, hogy ez sikerült neked! Csak így tovább!

2010. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük.Valószínőleg megélhetési gondjaik vannak,és irígyek,hogy Te egyedül megállsz a lábadon.

És mivel nem adnak pénzt hozzá,csináld,amit jónak látsz.

2010. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Vagy az ilyen érzelmi zsarolással akarják elérni, hogy élősködhessenek rajtad.
2010. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%
Egyszerű, de tuti tipp: dolgozz tovább szorgalmasan, és válts át szelektív hallásra. Irigy emberek mindig is voltak, most is vannak, és mindig is lesznek. Rájuk se ránts. Tudod, az lenne a normális, ha mindenki, vagy legalább is sokan megtehetnék az, hogy hitel nélkül építkeznek, felújítanak, vesznek autót, vagy évente néhányszor elmennek vidékre pihenni, de mára annyira megkeseredettek az emberek, hogy bárkit, aki olyan helyzetben van, mint te, már rögtön leszólják és irigyelik. Kár, hogy ez így van.
2010. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!