Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok még a hibás?

Én vagyok még a hibás?

Figyelt kérdés
Nos 24 éves lány vagyok Ausztirában dolgozok egy cégnél. Itt Magyarországon építek egy szép családi házat egyedül.. De jönnek e megjegyzések de jól megy neked.. stb.. És a hülye rokonom meg elkezdi Minek neked családi ház? még egyedül vagy.. -mondtam neki hogy ez az én dolgom. erre ja igen a te dolgod úgy élsz mint egy kishercegnő...és az embert lesem sz*rod. Én meg erre megmondtam neki hogy ellehet menni dolgozni és nem itt kell osztania az észt nekem, és elmentem. és már nem ez az első esett hogy beszólt nekem, meg mások is már. Most miért sz*r nekik hogy dolgozok? és hogy jól megy viszonylag a szekerem? Erre anyukám - nem kellett volna azért így viselkedned.. mindig mást véd, apa igazat adott nekem.. többet elsem megyek ilyen családi összejövetelekre.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. júl. 9. 17:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
18.05-os vagyok. Kicsit kuszan irtam az elejen. Tehat amikor Magyarorszagon vagyok, akkor erzem az irigyseget. Az embereknek itt eszukbe nem jutna beszolni, nem erdekli oket, hogy masnak mi van, hanem azon dolgoznak, hogy nekik meg legyen az, amit akarnak es ez igy van jol.
2010. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Irigyek.Ne törődj velük!Ő bajuk,hogy ilyen B.zik.Már bocsánat.De én nem értem az ilyen embereket. Nekünk se megy vmi jól,de ha másnak jól megy, én nem szólok be neki, ehhez nekem semmi közöm és jogom,hogy ő most milyen házat épít és hogy milyet akar!Ne érdekeljen és ha kell állj ki magadért és mond meg a magadét!!!!;)
2010. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja sztem is ez csak irigység(ez a mi családunkba is így van sajna)!!!!
2010. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most kezdek lenyugodni.. de Arra nem lenne féltékeny hogy napi 14-15 órákat dolgozok? könnyű osztani az embert azt hiszi valamelyik ember hogy csak a lábam elé pottyan a pénz..
2010. júl. 9. 18:11
 15/24 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, mint ahogy az előttem szólók is mondták, csak irigyek.

Amugy meg mindig kell valami téma, ha éppen nem lenne pénzed házat épiteni, akkor biztos az menne, hogy naplopó vagy,nem csinálsz semmit.. Annyira ismerős a helyzet..

2010. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
ez a a magyar irigység tipikusan ... egy horror valóban, de ez van látod, még örülhetsz ha valamelyik kedves szomszéd nem jelent fel az apehnál egy unalmas napján
2010. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

annyira birom,hogy mindig pont a családnak fáj az ha egy rokonuknak jól megy!

annyira sznalmasak!

ne törődj velük!

2010. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom megérteni az ilyen embereket. Miért nem örül, hogy a rokon jól keres, tud előbbre lépni, nem kell a családjának eltartania őt. Nem irigykedni kellene, hanem együtt örülni. Még az ismerősöknek is, a rokonoknak meg főleg.
2010. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Irigykednek, hogy Te fiatal vagy és már saját, újonnan épített házad van.

Én 20 vagyok, de szerintem 4 év múlva max egy használt lakást tudok venni.

Mindegy is, a lényeg az, hogy Te azért a pénzért megdolgoztál, nincs takargatnivalód, és nem kell eltartanod senkit.

A kedves "jóakaró" rokonokkal meg ne törődj. Egyik füleden be, másikon ki, mert ezek úgyis mondják a magukét.......tapasztalat.

2010. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem szard le, hogy ki mit gondol rosszat! Csak irígykednek! Nem Te vagy a hibás, örülj neki, hogy ebben a világban ilyet megengedhetsz magadnak!!! Szeritnem.

15/L

2010. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!