Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok még a hibás?

Én vagyok még a hibás?

Figyelt kérdés
Nos 24 éves lány vagyok Ausztirában dolgozok egy cégnél. Itt Magyarországon építek egy szép családi házat egyedül.. De jönnek e megjegyzések de jól megy neked.. stb.. És a hülye rokonom meg elkezdi Minek neked családi ház? még egyedül vagy.. -mondtam neki hogy ez az én dolgom. erre ja igen a te dolgod úgy élsz mint egy kishercegnő...és az embert lesem sz*rod. Én meg erre megmondtam neki hogy ellehet menni dolgozni és nem itt kell osztania az észt nekem, és elmentem. és már nem ez az első esett hogy beszólt nekem, meg mások is már. Most miért sz*r nekik hogy dolgozok? és hogy jól megy viszonylag a szekerem? Erre anyukám - nem kellett volna azért így viselkedned.. mindig mást véd, apa igazat adott nekem.. többet elsem megyek ilyen családi összejövetelekre.. Köszönöm a válaszokat.!
2010. júl. 9. 17:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Csak irigyek a rokonaid. Ne foglalkozz velük:)
2010. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
igazad van, az emberek sajnos irigyek egymásra és az a leg gázabb, hogy még családon belül is. Nálunk is ilyenek pl. mikor sok éve még csak az üzletemberknek volt mobilja, akkor a szüleim vettek 1 mobilt,mert nem volt vezetékesünk és gondolták jobb a mobil, több okból is.Erre a rokonok meg nekiálltak a hátunk mögött ugatni ,hogy de jól megy nekünk, minek ezeknek mobil ,minek képzelik magukat,aztán fél év múlva ők is beszereztek egyet, persze az tök természetes dolog volt....magyarul le kell sz@rni az ilyeneket
2010. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek irigyek, sajnos, de te légy büszke az épülő házadra, hiszen megdolgoztál érte.
2010. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az ő pénzükből építteted, egy szavuk sem lehet ellene.
2010. júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ez mind irigyseg, rosszindulat. En is kulfoldon elek, es ugyanez van. Marmint 2 dolog, hogy az hiszik, hogy itt az egbol potyog a penz es nem kell erte dolgozni, a karogok meg megis nyuszik megtenni a lepest, hogy jobba tegyek az eletuket. A masik meg az, hogy rosszindulatuak es arra celozgatnak, hogy lesz ez meg mashogy meg hasonlok. Persze, mert savanyu a szolo. Aki dolgozik, az nem irigy mas vagyonara. Mind a lusta, ostoba emberek ilyen irigyek, akik inkabb mast szidnak, mint hogy a sajat eletuket javitsak meg. Mast kritizalni konnyebb. Ha megteheted, miert ne epitened a jovodet? Ne hallgass az ilyenekre. Csak le akarnak huzni! Ismerem a fajtajukat. Ilyennel nem is erdemes szoba allni. Vagy ha meg tudod allni, hogy ne huzd fel magad, erdemes dicsekedni elottuk, hogy megegye oket az irigyseg, mert azt erdemlik! Teremtse meg maganak. Ott a lehetoseg.
2010. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De még én vagyok a h*lyének kihozzva hogy megvédtem magam.. amúgy elégé ideges vagyok elnézést...
2010. júl. 9. 18:05
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Légy büszke magadra, örüljél neki:)

Szerintem bíztató, hogy ilyen fiatalon talpraesett vagy!

Amikor nekem beindult a vállakozásom, a lesajnálást felváltotta a totális ignorálás, pár ismerősöm hallani sem akar az elért dolgaimról, csak a negatív hülyeségek érdeklik őket...Pl. Ma is említettem, hogy összejött egy megrendelés, és kb. reakció ennyi volt: Úristen ne örülj már ennyire, rossz rádnézni.

2010. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
18.02: miert baj, hogy leirja a problemajat? Biztos ugy erezte, hogy meg kell osztania valakivel. Nekem is van, amikor felmegy a pumpa az ilyen emberektol. Regebben jobban, mar kezdenek bennem kozonyt kivaltani.
2010. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Te életedet élik nem kell velük foglalkozni. Építsd a házad és sz@rd le a rokonságot.Mint azt sokan elmondták előttem, tényleg csak az irígység beszél belőlük.
2010. júl. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Legalább tudod, hogy kiket nem érdemes támogatni.
2010. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!